top of page
Coins

מבעירים את הניצוץ

אנשי השראה

אשת ההשראה //
מאיהלי סטמקר

מאיהלי שחור לבן.png
לוגו מאיהלי סטמקר יום ההשראה פיננסי.png

אשת ההשראה מאיהלי סטמקר // מתכננת פיננסית CFP

מתוך חיבור אותנטי אני מזהה את עוצמת לקוחותיי

״אנו פועלים הרבה מתוך רגש, חיים את ההווה ולפעמים שוכחים כי הזמן רץ, החיים דינאמיים, והצרכים שלנו משתנים איתם. לכן חשוב לתכנן מפת דרכים פיננסית יציבה וגמישה לאורך כל שלבי החיים, כזו שתיתן לנו יציבות כלכלית גם בגיל השלישי״

אומרת מאיהלי סטמקר מתכננת פיננסית העורכת עבור לקוחותיה מפת דרכים לתכנון פיננסי עתידי, תוך הבנה ומחקר מעמיק הנוגע למשפחותיהם ומשאביהם הפיננסים לתכנון רווחה כלכלית עד ערוב ימיהם. 

 

את דרכה המקצועית החלה מאיהלי בתפקידים אדמיניסטרטיביים שונים ביניהם כעוזרת אישית למנכ״ל בחברה ציבורית גלובלית שם צברה ניסיון וראייה מרחבית על תכנון פיננסי מושכל. את הכלים והידע שיכללה בלימודי ייעוץ בתחום כלכלת המשפחה והאימון אישי.

העמקה ומפגש עם משפחות רבות כולל בארגון ״פעמונים״, ארגון התנדבותי לכלכלת המשפחה הוביל את מאיהלי לתובנה שהשליחות האמיתית שלה היא במתן מענה פיננסי רחב בכל שלבי החיים ולכן בחרה להתמחות בייעוץ פיננסי.  

״הבנתי כי החיים דינאמיים,

צרכינו משתנים עם הגיל ותוחלת החיים עולה לכן חשוב לנו לתכנן מפת דרכים כלכלית מדויקת שתשרת אותנו לאורך זמן בהתאם לחסכונות, קופות הגמל והזכויות המגיעות לנו שאולי כלל לא ידענו על קיומן״ אומרת מאיהלי.

מה את אוהבת בתחום?

אני אוהבת לעבוד עם אנשים, וזו נקודת המפתח שלי בשילוב הידע המקצועי הבא להאיר את עיניהם, לעזור להם לדעת ולהבין כיצד יוכלו לתכנן לעצמם מסלול חיים יציב מבחינה פיננסית לטווח ארוך גם אם חלילה לא יוכלו עוד לייצר הכנסות.

מעבר לתחום המספרים, החיבור שלי הוא אנושי, אדם לאדם, מבינה את המורכבות תוך ראייה מעמיקה והבנת סיפור החיים, העוצמות והחוזקות שבו, תחומים בהם אף בנק או חברת ביטוח לא תתמקד. זה הבידול שלי והיתרון המרכזי - חיבור עמוק בין אנושיות לפיננסים.

 

בתחומי יש גם צד יצירתי בו אני מוצאת את הפתרונות ליצירת הכנסה ותעסוקה בשלבים שונים של החיים, תחום שהוא לא פחות חשוב מהצד הכלכלי.

בפגישתנו אפרוט את כל הכלים שמובילים אותי לתובנות, לדוגמא: לא אחת אני יושבת מול לקוח שבטוח שחוסר תכנון פיננסי עמוק שלו לאורך החיים ישלול ממנו לדוגמא פנסיה, אך לא כך הדבר יש פתרונות כלכליים שהציבור הרחב לא חשוף אליהם וכאן בפער הזה, אני נכנסת מנגישה ידע ששווה כסף ושקט נפשי. 

הבנה זו דורשת תכנון מוקפד על מסלול הבנוי מחסכונות והשקעות, תגמולים, הטבות מס שאולי לא מודעים להן והכוונה תוך ליווי אישי לתכנון מפה המותאמת לכל לקוח כדי לתת לו שקט ושלווה לאורך זמן.

הרשתות החברתיות הרחיבו והשפיעו על תחומך?

איך מתנהל יום טיפוסי שלך ועל איזה פרוייקט את עובדת כרגע?

כן בוודאי בין אם בסרטוני הסברה, כתיבת פוסטים וטיפים להסבר מעמיק על התחום ושיח בקהילות מתאימות. אך מחוסר זמן לצערי, אני לא מספיק נוכחת ברשת וזו עוד אחת מהסיבות שהבנתי עם עצמי כי אני חייבת לגייס צוות כדי לפנות זמן לסושיאל שחשוב מאוד במיוחד היום כשרובם נמצאים בדיגיטל שהפך לחלק נכבד מחיינו.
 

אני מאמינה כי בעתיד הלא רחוק, תהיה מערכת אחת שתאגד בתוכה את כל הממשקים כמו ביטוחים, השקעות וקרנות פנסיה וכן חשבונות הבנקים כדי שכל אחד יוכל לקבל מענה מאותה מערכת לגבי מצבו הפיננסי, אפשרויות למשיכת הכספים ותכנון עתידי.

 

מערכת מסוג זה תחסוך זמן, תייעל תהליכים ותמנע התנהלות מסורבלת מול הבירוקרטיה בכדי לקבל מידע פיננסי עדכני

ותאפשר קבלת החלטות מושכלת על בסיס דטא מעודכן.

מידי יום אני מגיעה למשרדי שבגבעת שמואל, בודקת את תזרים המזומנים שלי ולומדת עבור לקוחותיי, כיצד לשנות כיוון פיננסי באם מתרחשים שינויים משמעותיים בחייהם.

לאחר מכן נפגשת עם עם לקוחותיי המגיעים אלי בעיקר מפה לאוזן, עונה למיילים ומעדכנת את לקוחותיי על מצבם הפיננסי בהתאם למצב התכניות, התגמולים וההטבות המגיעות להם.

 

כטיפוס שאוהב ללמוד בלי סוף, לדעת ולהתעניין בחידושים, נכון להיום השלמתי לימודי חינוך פיננסי לבתי ספר וייעוץ פיננסי לבתי עסק קטנים ונמצאת בשלבי גיוס עובדים שיעזרו לי בעסק כדי שאוכל להתפנות למנף ולשווק אותו לאחר שהבנתי כמה הוא עוצמתי וקהל הלקוחות רק הולך וגדל מיום ליום.

מהן המשאלות שלך לחמש השנים הבאות?

לתת ייעוץ לכמה שיותר אנשים ומשפחות ולעזור להם להתמודד מול אתגרי החיים ולהעניק להם תובנות כיצד לצאת ממצב של פחד הישרדותי למצב של חוסן כי הנושא החשוב הוא לא כמה כסף עומד לרשותם אלא כיצד הם מנהלים אותו.


להרחיב את החברה ולהגיע לעוד קהלים באמצעות השקת קורס דיגיטלי הכולל פגישות פרונטליות להגדלת מאגר הלקוחות.


להעצים את הייחודיות שלי בכך שיש בי את היכולות להתחבר באופן אותנטי ללקוחותיי, לזהות את עוצמתם הגלומה שעד היום לא היו מודעים אליה, ולהוכיח להם כי כל מצב שחשבו אותו בלתי אפשרי הוא אפשרי,

אם רק יבינו שיש להם את היכולת המנטלית לכך, איך? על ידי הרחבת ארגז הכלים והעשרתו בכלי תכנון פיננסי מושכל שאני מביאה איתי מנסיוני לאורך השנים. 

המסע המשותף כולל הקשבה מלאה לסיפור חייהם, כיצד צלחו משברים, התמידו, שרדו ולא איבדו את קור רוחם כך שאני מוכיחה להם שגם היום, עם אותן יכולות ואמונתם האישית בעצמם, יעברו כל משבר פיננסי ויפעלו
בדרכים יצירתיות לצאת ממנו מחוזקים.

אילו עצות תתני למתכנן פיננסי בתחילת דרכו?

להתחבר לקהילות מהתחום ברשתות החברתיות ולהיות פעיל בהן.
 

לשאול שאלות וללמוד מאחרים בתחום.


לחיות וללמוד את השינויים ולהתאים את עצמך אליהם כדי לתת תמיד מענה מקצועי ללקוחותיך.


ללמוד בלי סוף ולהיות סקרן בתחום.

Financial Report
Financial Graphs

ומהו המוטו האישי שלך?

הצעדים הקטנים יובילו ליצירת התמונה הגדולה תוך מיקוד, התמדה ונחישות.

bottom of page