top of page
Coins

מבעירים את הניצוץ

אנשי השראה

אשת ההשראה //
מאיהלי סטמקר

מאיהלי שחור לבן.png

אשת ההשראה מאיהלי סטמקר // מתכננת פיננסית CFP

40764715_2231827583703946_8047927049437839360_n.jpeg

תוך חיבור אותנטי אני מזהה את עוצמת לקוחותיי

אנו פועלים הרבה מתוך רגש, חיים את ההווה ולפעמים שוכחים כי הזמן רץ, החיים דינאמיים, והצרכים שלנו משתנים איתם לכן חשוב לתכנן מפת דרכים פיננסית יציבה לאורך כל שלבי החיים, כזו שתיתן לנו יציבות כלכלית בכל שלבי החיים וגם בגיל השלישי אומרת מאיהלי סטמקר מתכננת פיננסית העורכת עבור לקוחותיה מפת דרכים לתכנון פיננסי עתידי תוך הבנה ומחקר מעמיק הנוגע לחסכונותיהם לתכנון רווחה כלכלית עד הגיל השלישי. את דרכה המקצועית החלה מאיהלי בתפקידים אדמיניסטרטיביים שונים ביניהם כעוזרת אישית למנכ״ל בחברה ציבורית גלובלית שם צברה ניסיון כשבמקביל למדה אימון אישי וייעוץ בתחום כלכלת המשפחה. עם הזמן כשנחשפה יותר ויותר לתחום זה תוך עבודה

ב״פעמונים״, ארגון התנדבותי לכלכלת המשפחה הבינה כי תחום הייעוץ הפיננסי יתאים לה יותר כי הוא נותן מענה לתכנון פיננסי לכל אדם בכל שלבי חייו.

הבנתי כי החיים דינאמיים, צרכינו משתנים עם הגיל ותוחלת החיים עולה לכן חשוב לנו לתכנן מפת דרכים כלכלית מדויקת שתשרת אותנו לאורך זמן בהתאם לחסכונות, קופות הגמל והזכויות המגיעות לנו שאולי כלל לא ידענו על קיומן אומרת מאיהלי.

מה את אוהבת בתחום?

אני אוהבת לעבוד עם אנשים, וזו נקודת המפתח שלי בשילוב הידע המקצועי הבא להאיר את עיניהם, לעזור להם לדעת ולהבין כיצד יוכלו לתכנן לעצמם מסלול חיים יציב מבחינה פיננסית לטווח ארוך גם אם חלילה לא יוכלו עוד לייצר הכנסות. מעבר לתחום המספרים, אני מחוברת לצד ההומאני שבהם, מבינה את אופיים תוך ראייה מעמיקה והבנת סיפור חייהם, עוצמתם ומיומנותם האישית, תחומים בהם אף בנק או חברת ביטוח לא תתמקד. בתחומי יש גם צד יצירתי אומרת מאיהלי, בו אני מוצאת את הפתרונות ליצירת הכנסה ותעסוקה בשלבים שונים של החיים, תחום שהוא לא פחות חשוב מהצד הכלכלי תוך תכנון מוקפד על מסלול הבנוי מחסכונות והשקעות, תגמולים, הטבות מס שאולי לא מודעים להן והכוונה תוך ליווי אישי לתכנון מפה התואמת לכל לקוח כדי לתת לו שקט ושלווה לאורך זמן.

הרשתות החברתיות הרחיבו והשפיעו על תחומך?

איך מתנהל יום טיפוסי שלך ועל איזה פרוייקט את עובדת כרגע?

כן בוודאי בין אם בסרטוני הסברה, כתיבת פוסטים וטיפים להסבר מעמיק על התחום ושיח בקהילות מתאימות אך מחוסר זמן לצערי, אני לא מספיק נוכחת ברשת וזו עוד אחת מהסיבות שהבנתי עם עצמי כי אני חייבת לגייס עובדים כדי לפנות זמן לנושא זה שהוא כה חשוב מאוד במיוחד היום כשרובם נמצאים בדיגיטל שהפך לחלק נכבד מחיינו.
אני מאמינה כי בעתיד הלא רחוק, תהיה מערכת אחת שתאגד בתוכה את כל הממשקים כמו ביטוחים, השקעות וקרנות פנסיה וכן חשבונות הבנקים כדי שכל אחד יוכל לקבל מענה מאותה מערכת לגבי מצבו הפיננסי, אפשרויות למשיכת הכספים ותכנון עתידי. מערכת מסוג זה תחסוך זמן, תייעל תהליכים ותמנע התנהלות מסורבלת מול הבירוקרטיה בכדי לקבל מידע פיננסי עדכני.

מידי יום אני מגיעה למשרדי שבגבעת שמואל, בודקת את תזרים המזומנים שלי ולומדת עבור לקוחותיי, כיצד לשנות כיוון פיננסי באם מתרחשים שינויים משמעותיים בחייהם. לאחר מכן נפגשת עם עם לקוחותיי המגיעים אלי בעיקר מפה לאוזן, עונה למיילים ומעדכנת את לקוחותיי על מצבם הפיננסי בהתאם למצב התכניות, התגמולים וההטבות המגיעות להם. כטיפוס שאוהב ללמוד בלי סוף, לדעת ולהתעניין בחידושים, נכון להיום, אני לומדת חינוך פיננסי לבתי ספר וייעוץ פיננסי לבתי עסק קטנים ונמצאת בשלבי גיוס עובדים שיעזרו לי בעסק כדי שאוכל להתפנות למנף ולשווק אותו לאחר שהבנתי כמה הוא עוצמתי וקהל הלקוחות רק הולך וגדל מיום ליום.

306856781_643348397400162_4809815191226204475_n.jpeg

מהן המשאלות שלך לחמש השנים הבאות?

לתת ייעוץ לכמה שיותר אנשים ומשפחות ולעזור להם להתמודד מול אתגרי החיים ולהעניק עבורם את התובנות כיצד לצאת ממצב של פחד הישרדותי למצב של חוסן כי הנושא החשוב הוא לא כמה כסף עומד לרשותם אלא כיצד הם מנהלים אותו.
להרחיב את העסק ולשווק אותו דרך קורס דיגיטלי ובאמצעות פגישות פרונטליות להגדלת מאגר הלקוחות.
להעצים את הייחודיות שלי בכך שיש בי את היכולות להתחבר באופן אותנטי ללקוחותיי, לזהות את עוצמתם הגלומה שעד היום לא היו מודעים אליה, ולהוכיח להם כי כל מצב שחשבו אותו בלתי אפשרי הוא אפשרי אם רק יבינו שיש להם את היכולת המנטלית לכך. את יכולותיהם וכישוריהםאני מגלה תוך הקשבה מלאה לסיפור חייהם, כיצד צלחו משברים, התמידו, שרדו ולא איבדו את קור רוחם כך שאני מוכיחה להם שגם היום, עם אותן יכולות ואמונתם האישית בעצמם, יעברו כל משבר פיננסי ויפעלו
בדרכים יצירתיות לצאת ממנו מחוזקים.

אילו עצות תתני למתכנן פיננסי בתחילת דרכו?

להתחבר לקהילות מהתחום ברשתות החברתיות ולהיות פעיל בהן.
לשאול שאלות וללמוד מאחרים בתחום.
לחיות וללמוד את השנויים ולהתאים את עצמך אליהם כדי לתת תמיד מענה מקצועי ללקוחותיך.
ללמוד בלי סוף ולהיות סקרן בתחום.

Financial Graphs
Financial Report

ומהו המוטו או המנטרה האישית שלך?

הצעדים הקטנים ייצרו את התמונה הגדולה תוך מיקוד, התמדה ונחישות.

bottom of page