מבעירות את הניצוץ

נשות השראה

אבישג אמיר

נשות השראה מבעירות את הניצוץ.png

יזמית, בעלים, מורה, מפיקה ומנחה

ספרי על העשייה שלך בקצרה

נשות השראה מבעירות את הניצוץ.png

לא מפסיקה לנוע... מאז השינוי שעשיתי בגיל 50 וחזרתי "לעבוד" עם הגוף אני מלמדת יוגה-תרפיה אונליין ויש לי מגוון קורסים מיוגה-תרפיה ב - 10 דקות ביום דרך קורסי תירגול מעמיקים לטיפול, ריפוי ומניעה של כאבים ועד העניין החדש שלי ביוגה-תרפיה לשרירי הפנים. אני ובעלי בעלים ומנהלים של ריזורט קטן וקסום במרכז קרואטיה ואני מפיקה ומנחה סדנאות יוגה ומדיטציה, שמתקיימות במקום הקסום שלנו ובשנת הקורונה הפקתי והנחיתי גם סדנאות בנצרת, בישראל. פיתחתי תוכנית ליווי נשית ואישית, בה אני עוזרת לנשים להגשים מטרות וחלומות שלהן בשילוב תנועה, תזונה ותודעה כדי להתגבר על מגבלות הגוף והתודעה.

מי האשה שהכי השפיעה עליך או מהווה עבורך מודל?

הנסיכה דיאנה

מה גורם לך לקום בבוקר? שאלה על תשוקה והכוח שמניע את העשייה שלך

נשות השראה מבעירות את הניצוץ.png

במשך שנים רציתי להיות בעיקר אמא. זו היתה עבורי מהות אלא שנועדתי לדברים אחרים לגמרי ולכן, נשלחו החיים כדי לכפכף אותי ולדחוף אותי קדימה ולמעלה. בהתחלה התדרדרתי אל תהומות הגיהינום אל תוך שואה פרטית ומשפחתית שהתחילה מהלם קרב לא מאובחן של בעלי ומשם ברכבת הרים אל מצבים מפחידים ומאתגרים. הרגשתי שאני "פמיניסטית בעל כורחי" והייתי עסוקה בהישרדות. עד בוקר אחד בלתי נשכח בו הבנתי ש... די! משהו חייב להשתנות ואני היחידה שאוכל לעשות את השינוי! יצאתי למסע שנמשך כבר 16 שנה ולא יסתיים לעולם ובו אני חוגגת את החיים, הצמיחה, היצירתיות שלי, את כל מנעד היכולות שלי והפכתי למגשימת חלומות סדרתית. כל בוקר אני קמה כדי להגשים את החלום של אתמול!

צידה לדרך |
מה העצה הטובה ביותר שהיית נותנת לבתך או לאשה בתחילת הדרך?

נשות השראה מבעירות את הניצוץ.pngנשות השראה מבעירות את הניצוץ

תהיי היוצרת והמנהיגה של חייך ושחררי את "גן" הקורבנות

פעם הפחדים שלי ניהלו אותי ובדרך כלל גם התגשמו בחיי. מאז שאני בוחרת לשלוט במחשבות שלי אני מכבדת גם מחשבות ורגשות שליליים. מאפשרת גם להם מקום, בוחנת אותם, עושה מדיטציה, תרגילי כתיבה ונשימות ובודקת אם הפחד מוצדק או שהוא דפוס הפחדים והחוסר שגדלתי עליו. לפעמים אני מתייעצת כדי לקבל תשובות לקולות הפנימיים שלי ועושה רשימה של פעולות שאני צריכה לעשות כדי לחזור לעשייה.

על פחד ואי עשייה - או איך מתמודדת כשמלאת חששות?

23 [Converted]-07.png