top of page
  • תמונת הסופר/תאייל הראל

אימון אישי זה פרסונל! קולקצית מכשירי הכושר לבית של טכנוג׳ים איטליה

עודכן: 13 ביוני 2023


בעידן הנוכחי, המודעות לחוויית הגוף שלנו הולכת וגוברת, אם בתזונה טובה יותר, אימונים נכונים

ומותאמים לכל אחד ואחד וכמובן שלווה נפשית ואיזון, המאפשרים לנו לחיות שנים רבות יותר ברווחה

נפשית ופיזית. על כן אין זה פלא שבשנים האחרונות, הדרישה להביא את חווית הבריאות

האופטימלית אל ביתנו הולכת וגוברת.


חדרי כושר ביתיים הם משאלת לב של ישראלים רבים לא מהיום, אך מרבית מכשירי הכושר הביתיים אינם משתלבים עם תפיסת האסתטיקה של אניני הטעם – הם מסורבלים ואינם עולים בקנה אחד עם עיצוב החלל.

יתרה מזאת, מרבית המכשירים אינם לוקחים בחשבון את החוויה ההוליסטית הכוללת אליה שואף כל מתאמן – להביא את יתרונות הסטודיו, האימונים האישיים, מסכי הענק והאנרגיה המחשמלת שאנו זקוקים לה, אל חלל הבית.

לכן כיום, מרבית מחדרי הכושר הביתיים מסתתרים להם באפלת המרתף שעבר הסבה למקדש הכושר שלנו ואומנם ניתן להתאמן וליהנות מהם, אך החלל והמכשירים חסרים את הפרסונליזציה העיצובית והשימוש הנכון בחלל בסינרגיה עם מכשיר הכושר, דבר אשר משפיע על תחושת הרווחה שלנו, שהיא הבשורה החדשה בתחום אימון הגוף.


Technogym Run personal


קרוב, אישי, מעוצב – קולקצית Personal


חברת טכנוג׳ים האיטלקית חרטה על דגלה במשך עשורים רבים מצוינות עיצובית וטכנולוגית ומגישה לקהל לקוחותיה הנאמן, מכשירי כושר מתקדמים, מעוצבים המשמשים חובבי ספורט וספורטאים מקצועיים ברחבי העולם כאחד, והינה הספקית הרשמית של האוליפיאדה בפעם השמינית. בחברת טכנוג׳ים, הפנימו לפני שנים את התפיסה המשתרשת היום בעולם הכושר – חווית עיצוב החלל הינה חלק בלתי נפרד מחוויית עיצוב הגוף שלנו.


מגוון מכשירי הכושר הביתיים של טכנוג׳ים הינם תולדה של תפיסה זו ואינם נראים כ״מתקני עינויים״ אלא כפריט עיצובי המשתלב ומרומם את חווית הכושר והבריאות.

טכנוג׳ים לקחה את הבשורה העיצובית והטכנולוגית צעד אחד קדימה, חברה לאדריכל האיטלקי הנודע אנטוניו צ׳יטריו והשיקה את קולקצית הפרמיום של מכשירי הכושר הטובים והיפים בעולם –Personal. הסדרה מאופיינת בגימור ובאיכות שלא שלא קיימים בתחום. חיפויי ניקל ושימוש בזכוכית חלקה ובטכנולוגיה מתקדמת, מעניקים לסדרה מראה עיצובי עתידני, חלק ותחושת קינטיות זורמת. בשונה ממכשירי כושר אחרים, כאן לא תראו חיבורים או ברגים- כל פרט עוצב במיוחד כדי להשתלב למכלול זורם אחד.


סדרת הפרמיום Personal היא יצירה עיצובית העומדת בזכות עצמה בכל חלל ולא צריך להחביא אותה בחדרי חדרים, עם מסכי ענק, טכנולוגיה מתקדמת ואימונים אישיים במסך, היא הופכת לחלום ופסגת השאיפות לחובבי העיצוב ועיצוב הגוף.

Technogym Bike Personal & Kinesis Personal Visionתוכן, יופי וטכנולוגיה


לא על ההליכון לבדו - טכנוג׳ים דואגת כי בסדרת פרסונל תקבלו את התכנים הנכונים והמותאמים לכם אישית והעניקה למכשירים עולם תוכן שלם במסכים גדולים, המעניק למתאמן הנאה יחד עם היכולת לעקוב אחר ביצועיו מכל מקום ובכל זמן.


אפליקציית הכושר של טכנוג׳ים מאפשרת לכם ליהנות ממגוון תוכניות אימון מובנות, אימונים בהתאמה אישית לפי מטרה ורמה, גישה מלאה לאינטרנט וחיבור ישיר ל Apple Watch.

את החוויה משלימה בחירה ממגוון רחב של מסלולים ונופים מרחבי העולם בתלת ממד.


״הקהל שלנו מחפש את התנאים שיגרמו לו לעשות יותר כושר בכמה שיותר הנאה, עם הנוחות והאיכות המקסימליות״, אומר אריאל בן שמואל, מנהל קשרי לקוחות ואדריכלים בטכנוג׳ים.

״המכשירים האלה הם קפיצת דרך בכל מה שקשור בטכנולוגיות ואפליקציות אימון מתקדמות, עיצוב וחומרי פרימיום״. ואת המילים הללו מגבים מסכים גדולים במיוחד, באופני הכושר המושב הנוח של VITRA עם רמקולים מובנים, וכמובן ה-KINESIS הייחודי לטכנוג׳ים, המאפשר אימון פונקציונלי לכל הגוף עם תנועה של 360 מעלות, היוצרת חדר כושר מלא במכשיר אחד. גם כאן לא פסחו על עיצוב עוצר נשימה עם אפשרות בחירה בחיפוי מראה או עור.Kinesis Personal by Technogym


לא יכולים לחכות ורוצים להתנסות בחוויית כושר ברמה שאתם רגילה אליה? בקרו אותנו באולם

התצוגה של טכנוג׳ים ביקום. צוות היועצים המומחים של טכנוג׳ים יעזור לכם לתכנן את חדר החלומות,

עם הדמיית תלת מימד, בהתאם לחלל ולמטרות האימון שלכם.


לתיאום פגישה התקשרו 3586*, 09-9657000Comments


bottom of page