top of page
  • תמונת הסופר/תאורית לבה

אנרגיה חיובית וחיוך ישפיעו על כל תהליך

עודכן: 5 במרץ 2023


היא מאמינה ומובילה את לקוחותיה במציאת פתרונות מחוץ לכתליי בית המשפט תוך גישה חיובית וחיוך שיסייעו בפתרון סוגיות משפטיות גם המורכבות ביותר. עם כל עומס עבודתה, היא שומרת על זמן איכות משפחתי והעוגות המעוצבות שלה לא יביישו אף קונדיטור. עורכת הדין הדר מנג'ם שוורץ מאמינה שהגשימה וממשיכה להגשים כל יום מחדש את חלומה וייעודה בחיים, בעזרה ללקוחותיה.


חלום בשנוי מסלול

חלמתי להיות רופאה והאמנתי כי אלמד את התחום מתוך אהבתי לעזור לאנשים. כשעמדתי לבחור מה ללמוד, הבנתי עם עצמי כי אני אדם של אנשים, וורבלי שאוהב להסביר ולעזור ושיניתי מסלול מתחום הרפואה לתחום המשפטים שהתאים לי יותר. עם סיום לימודי התואר בהצטיינות ותקופת עבודתי כעו"ד שכירה, החלטתי לצאת לעצמאות ובשנת2017 הוסמכתי כנוטריון, כשאני אימא ל 4 ילדים קטנים.


נעים להיכנס אלינו

משרדי הנמצא בעיר הולדתי פרס חנה כרכור, הינו משרד בוטיק המעניק שירותים משפטיים בתחומי המקרקעין לרבות פנוי בנוי, תמ"א 38, ליווי קבלנים ויזמים, ייצוג מול הרשויות, הקמת חברות, צוואות, ירושות, , הסכמי ממון וייפוי כוח מתמשך. אני וצוות משרדי הכולל שתי עו"ד נוספות ומתמחה שמנו לנו למטרה להעניק ללקוחותינו ליווי משפטי אישי ודיסקרטי תוך שקיפות מלאה במיוחד כשמדובר בתיקים בעלי רגישות גבוהה העוסקים בנושאי רכוש וכספים, צוואות וירושות בין בני משפחה. חשוב לי לתת יחס אנושי ללקוחות, והם חשים זאת מיד כשאנו מקדמות/מקבלות אותם בחיוך וטון דיבור נעים המעניק להם תחושה של שקט נפשי ובטחון, וכי יש מי שיטפל בהם על הצד הטוב ביותר.החיוך הוא חלק ממני

אני מאמינה כי הכל מתחיל בגישה חיובית וזה מה שמייחד אותי כעורכת דין ואת המשרד. כל יום נפתח אצלי בחיוך לילדיי והודיה על שגרה טובה ובריאות כשאני מהווה עבורם דוגמא כי בעבודה קשה והתמדה תגיע גם ההצלחה. הדרך והגישה החיובית שהטמעתי כחלק מאופן עבודתי היא במציאת פתרונות מחוץ לכתליי בית המשפט ע"י ניהול מו"מ בין הצדדים ויכולת גישור בין רצון הלקוח לתוצאה המשפטית הטובה והנכונה ביותר עבורו.


יום בחיי

בעבודתי, יום חדש שונה מיום קודם. היות ומשרדי מתמחה במגוון תחומים, אנו עובדות על מספר פרויקטים במקביל כמו ייצוג דיירים בפנוי בנוי ובהתחדשות עירונית, הסכמי ממון, הסכמי מכר, צוואות וייפויי כוח מתמשך. רוב היום מורכב מעריכת מסמכים בהתאם לתיקים המנוהלים במשרד, מענה טלפוני ללקוחות, מענה למיילים, פגישות במשרד או מחוצה לו, תהליכים מול הרשויות והגופים. יש לציין שהיום בעידן הטכנולוגי ההתקשרות מתבצעת באופן מקוון, מה שחוסך עבורנו זמן יקר, התהליכים יעילים יותר וללקוח נחסך כסף רב שהוצא בעבר על שליחויות שהיה צריך לבצע בגין כל פעולה.

תחום נוסף שעובר שנוי בעידן הנוכחי הוא נושא הנדל"ן בהתייחס להחמרה מצד הפסיקה. היום, בשונה מהעבר על העו"ד להיות מאוד מקצועי בתחום זה בגלל הדרישה המדוקדקת והירידה לפרטים בהסכמים וזאת כדי שהלקוחות לא יהיו חשופים לתביעות מהצד השני בהסכם.


מענה משפטי מול אנושיות

האתגר בעבודה הוא לתת מענה מדויק וליווי משפטי מקצועי מול לקוחותיי לטווח ארוך. כל חתימת הסכם המלווה בהסבר, הקשבה ופתרונות הסוגיה המשפטית, כל חתימה מהווה עבורי סיפוק גדול כשהמכנה השותף הוא מענה משפטי מול האנושיות, הבנה מעמיקה בפרטי התיק מול צרכי הלקוחות ושילוב ביניהם למתן תוצאות טובות עבורם.
כטיפוס משקיע ומסור ללקוחות, איך את משלבת חיי משפחה?

חשוב לי לשמור על איזון ואני מפרידה בין חיי המשפחה לעבודה. אני חושבת שהכל מתחיל ונגמר בניהול נכון של הזמן שלך. אם תדע לנהל אותו, להציב גבולות ולשמור על סדר בתהליכי העבודה, תוכל ליהנות מכל העולמות.


ותחביבים?

בוודאי. אני אוהבת לצייר, לפסל ולאפות וזהו תחום האהוב עלי במיוחד. אני אופה עוגות מעוצבות ומושקעות תוך הקפדה על צבעוניות ודיוק בקישוטים ואם אשווה לרגע את האפייה לעיסוקי כעו"ד בתחום הנדל"ן, אמצא מכנה משותף בנושא ההקפדה על פרטים תוך דיוק מקסימלי.


לאור ניסיונך המקצועי, מה תמליצי לעו"ד מתחיל?

תמיד לשאוף קדימה, להתקדם צעד אחר צעד, ללמוד ללא סוף גם מכישלונות ורק לאחר שתצבור מספיק ידע מקצועי, עם ניסיון עבודה כשכיר, תוכל לצאת לעצמאות ולהצליח.


ומה הדר של היום תגיד להדר של פעם?

תעשי רק מה שאת יודעת וחושבת שעושה לך טוב, תאמיני רק בעצמך ותשתדלי לשמוע כמה שפחות רעשי סביבה.

Comments


bottom of page