top of page
  • תמונת הסופר/תאייל הראל

היהלום שבנכס | Dream House

הכירו את רביד אלימלך בעלת סוכנות הנדל"ן Dream House, המתמחה בשיווק בתי יוקרה משולבים עם הטבע.


"הייתי רוצה לראות בעולם אנשים מתקרבים יותר לטבע והופכים להיות חלק ממנו. במיוחד אם יש לך יכולת כלכלית טובה, אל תהסס ותעביר זאת כמורשת למשפחתך, לילדיך, ותאחל להם להתעורר בבוקר באזורים פתוחים וירוקים שתהיה להם בריאות הגוף ובריאות הנפש". זוהי לא מנטרה סתמית אלא זה ה"אני מאמין" של רביד אלימלך, בעלים ומנכ"ל של חברת הנדל"ן, DREAM HOUSE הפונה לעשירון העליון.


משם היא מנהלת בהרמוניה, מזה שבע שנים, את החברה המצליחה שלה יחד עם צוות מקצועי ואנושי מנצח.

"החברה שלי מתמקצעת בבתי יוקרה באזורים נחשקים, אטרקטיביים וירוקים בכל הארץ, וזה אומר: נכסים הממוקמים מול נוף ימי, שטחים ירוקים, מושבי יוקרה, אזורים בעלי טיפוגרפיה מדהימה וייחודית. כשלקוח מגיע אלינו יש לו חלום. כל אחד והחלום שלו. אתה לעולם לא קונה רק בית, אלא, אתה רואה את עצמך חי בבית הזה וחווה מראות, תחושות ומינעד של רגשות". כאשר מקשיבים לרביד, מבינים כי הדבר בנפשה. רביד, אישה ללא גיל היא רהוטה, יפה אמיתית וקפסולה של אנרגיה מתפרצת.

"כשאני מדברת על איכות חיים אני מסתכלת על החיבור בין הלקוח שלי לטבע, וכך, אנחנו משרתים את לקוחותינו בישובים דוגמת ארסוף, חופית, חוף הכרמל, שבי ציון, מושבי השרון, הרצליה פיתוח ועוד". הויז'ן שלי בראייה העסקית מתחיל בלוקיישן. אני אוהבת נכסים ייחודיים, היושבים על הר, על צוק, נכסים שלמולם מרחבים של נוף ימי שלא נגמר, או נוף פנורמי עם שקיעה מרהיבה". רביד, המתגוררת עצמה בקיסריה, היא ילדת טבע נצחית "אני לא מצליחה לנשום ללא טבע" ואת הויז'ן הזה יצקה לתוך DREAM HOUSE, המונה היום שנים עשר סוכנים וכולם מצטיינים ביכולתיהם המכירתיות, אך לא פחות מכך עובדים באופן סינרגטי ומעצים, כך שהשלם עולה על סך חלקיו.


"לכל אחד מהסוכנים שלי יש ערך מוסף משמעותי עבורי ולמעשה רישיון הנדל"ן הוא רק משהו שולי ונלווה". בצוות המשרד שלה תוכלו למצוא אדריכלית, טייס, בעל תואר אקדמי במנהל עסקים, תזואי ועוד. הוורסטיליות דרה בכפיפה אחת יחדיו עם מקצועיות. מקצוענות ואנושיות. רביד פרפקציוניסטית בבחירה "הצוות שלי נבדל מצוותים אחרים בארץ במצויינות ובערך המוסף שהוא יוצק ומביא עמו. אני אעדיף אנשים יוצאי סיירות, בעלי תואר אקדמי, כאלה שיש להם יכולת לתכנן מהלכים קדימה ושיש להם רצון בלתי נדלה ללמוד ולהצליח".היא ממשיכה בחן הייחודי לה "אני יצרתי משהו שלא היה קיים קודם לכן. הבידול שלנו הוא בעבודה הרמונית ומשותפת, ולכך צריך DNA המרכז את כל צוות המשרד. אני בוחרת אותם אחד אחד כמו לסיירת מטכ"ל. לפני הכל אני הולכת עם האינטואיציה הרגשית המפותחת שלי, אחר כך אני בודקת את היכולות שלהם למכירת נדל"ן, ומעל לכל אני בוחנת האם האדם שמולי מתאים ל DNA של המשרד, כחלק ממשפחה שעובדת ביחד". וברוח הדברים רביד מתמרצת את הצוות המנצח בטיולי טבע בלתי נגמרים. "ממש עכשיו חזרנו מאיי סיישל" היא מחייכת "הטבע הוא חלק מחיי ומחיי הצוות שלי". בזמן הפנוי שנותר לה לאחר שעבדה סביב השעון היא מבכרת את תחביב הגלישה בים, שם היא הופכת אחד עם הכחול הגדול.צוות משרד ״דרים האוס רביד בע״מ״. צילום: פרטי


היא מצביעה על מגמת שגשוג גם בתקופת הקורונה: "אם בשנים האחרונות ראינו תופעה של מעבר לדירות יוקרה במגדלים עם שומר בכניסה ובריכה, הרי שבאה הקורונה והוציאה את האנשים החוצה למרחבים ולטבע, והאקוויוולנט בנדל"ן הוא החלום האמריקני - בית פרטי עם פיסת דשא וירוק, עם ילדים מתרוצצים סביב. אם אתה קונה דירה בתל אביב בעשרה מיליון באותו סכום באזור קיסריה, לדוגמא, אתה מקבל בית באזור של שטחים ירוקים, מגרשי גולף, שמורות טבע אקזוטיות, עיר היסטורית ואקוודוקט. ילדים שאומנם חיים ברמת חיים מאד גבוהה, אך הם בטבע". "הקורונה הוכיחה, כי אנשים שגרים במרחבים פתוחים ובנוף ירוק, לא רק שנפגעו פחות, אלא הקן המשפחתי שלהם שרד טוב יותר".
מאגר עצום של בתי יוקרה, אחוזות ונחלות ברחבי הארץ:וילה יוקרתית בעיצוב מודרני מובהק בהרצליה פיתוח

הוילה משתרעת על 4.5 מפלסים המרוצפים בשיש טיבטי, 8 חדרי שינה בעלות ריצוף פרקט, מתוכן 7 סוויטות מושקעות ו – 2 מטבחים במפלסים נפרדים.

30,000,000 ₪

פרוייקט מגורים יוקרתי בנוסח באוהאוס

יחד עם נוף ים פראי בלב הרצליה פיתוח 6 חדרים, 340 מ"ר בנוי.

12,800,000 ₪
מאה שנים של מלכות

מלון בוטיק מלכותי בן מאה שנה בשכונת ארנונה היוקרתית בירושלים. בנייה מודרנית ומחופה אבן ירושלמית,

משתרע על פני דונם עם מרפסת רחבת ידיים.

49,000,000 ₪לעוד נכסים כנסו לאתר של דרים האוס רביד בע״מ


 


הכוכבים 58, קיסריה

053-700-6720 | 050-238-0855

ravid-dreamhouse.co.ilComments


Commenting has been turned off.
bottom of page