top of page
  • תמונת הסופר/תאורית לבה

הכל מתחיל בגישה טובה וחיוך רחב


צילום: תומר קצב ל Q Elite Beauty

חלום הילדות של עו״ד הדר מנג׳ם שוורץ היה להיות רופאת ילדים. תמיד אהבה לעזור לאנשים. כשפתחה לראשונה את משרדה כעצמאית, שמה לה למטרה לא להגיע לבתי משפט ולפתור כל נושא בדרך הסכמים ומו”מ המלווה בחיוך רחב, אנרגיה טובה ואופטימיות. עורכת הדין הדר מנג’ם שוורץ מאמינה כי עורכת דין טובה הינה כרופאה מקצועית המקדימה תרופה למכה ומרפאה את לקוחותיה.
דמות הרופאה הייתה עבורי חלום ילדות, ותמיד חשבתי כי יבוא יום ואממש אותו. מאז ומתמיד, אהבתי לעזור לאנשים ופתרתי עבורם בעיות באופן מעשי, כמו רופא ומטופלו. לאחר השירות הצבאי, כשהגעתי לשלב בחירת המקצוע, הגעתי ליום פתוח בו הציגו בפני את לימודי תואר המשפטים, הבנתי כי תחום המשפטים יתאים לי יותר, הן מבחינת מסלול הלימודים, והן באופי העבודה העתידי שכלל אינטראקציה וורבליות מול אנשים ותכונות המתאימות לאופיי.

סיימתי את לימודי התואר במשפטים בהצטיינות. עברתי התמחות ובהמשך, לאחר מבחן הלשכה, המשכתי את דרכי כעורכת דין שכירה עד ללידת בני השלישי. את דרכי העצמאית התחלתי במקום הולדתי, במשרד בוטיק העוסק בתחומי הנדל”ן, צוואות וירושות, יפוי כוח מתמשך והסכמי ממון. לימים בשנת 2017 הוסמכתי בנוסף כנוטריון.

היום, אני אמא ל-4 בנים מקסימים וחשוב לי להוות עבורם דוגמה אישית, כאמא וכאישה, ולהראות להם כי בתכנון נכון של הזמן ניתן לשלב משפחה, עסקים ופנאי. אני שמחה שהגעתי למקום בו אני נמצאת היום הודות לתמיכתם של משפחתי היקרה, חבריי ולקוחותיי.

מה מייחד את המשרד?

המשרד הנמצא בפרדס חנה כרכור עוסק בתחומי הנדל”ן, יפוי כוח מתמשך, הסכמי ממון וצוואות. נושאים אלו, הנחשבים רגישים לטיפול, דנים בנושאי רכוש וכספים של יחידים, חברות, זוגות, הורים וילדיהם. אני וצוות משרדי הכולל עו”ד נוספת ומתמחה, מלוות דיירים בהליכי התחדשות עירונית- פינוי בינוי ותמ”א 38. חשוב לי מאוד כי התהליכים הנעשים במשרדי ייעשו באווירה טובה, מכילה, מבלי לפגוע ביחסים הבינאישיים בין לקוחותיי ושל הלקוחות עם בני משפחותיהם. השירות המוענק ללקוחותיי הינו ליווי משפטי יעיל, אישי ודיסקרטי, יסודי וחסר פשרות תוך שקיפות מלאה, שרות זמין עם יחס אישי, והכל כדי שלקוחותינו יהנו מהתוצאה המשפטית הטובה ביותר. אנו אוהבות אדם, מחייכות והרבה. נעים להיכנס אלינו ולקוחות מרגישים בכך. אנו מעניקות שרות אישי, ליווי מקצועי ומענה זמין והכל כדי לתת ללקוחותינו תחושת שקט נפשי ובטחון כי יש מי שמטפל בהם על הצד הטוב ביותר. הייחודיות שלי הינה הזמינות ללקוחות, ומתן השרות המשפטי תוך מחשבה לתכנון עתידי עבורם, לרבות בענייני מס, הבנת צרכיהם הכוונה מדויקת בבדיקות מתאימות לפני תחילת כל עסקה ועוד. אני מאמינה כי באמצעות הבנה מעמיקה בפרטי התיק והבנת צרכי הלקוחות, ניתן להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבורם.

צילום: תומר קצב ל Q Elite Beauty

מהי המוטיבציה שלך כל יום מחדש?

אני אוהבת אנשים. אוהבת לעבוד איתם, להסביר, לעזור ולפתור סוגיות משפטיות בתחומי. כל חתימת הסכם הוא סיפוק גדול עבורי כשהמכנה המשותף בתחום עבודתי הוא מענה משפטי בענייני רכוש אל מול האנושיות. האתגר הוא לתת מענה מדויק וליווי מקצועי גם לטווח הארוך.


מה מייחד אותך?

החיוך. זה לא סוד שהרבה פעמים אנו מאפיינים אדם בהתאם לרושם הראשוני, אפילו משיחת טלפון. אני מאמינה כי החיוך משפיע על היחסים שאנו יוצרים סביבנו ולכן אני משתדלת לחייך ולהיות אופטימית בחיי האישיים והמקצועיים- זה המוטו שלי- עוד לפני שהחיוך יוצר תחושה נעימה אצל הלקוח זה נותן לי אנרגיה חיובית להיכנס לתהליך מרצון אמיתי וטוב. אני מאמינה כי אנרגיה חיובית רגועה, אוירה טובה וחיוך ישפיעו על חיינו וכך זה עובד הן מול לקוחותיי והן בחיי האישיים.


ספרי על תיק מעניין שהשפיע עלייך

מקרה שמאוד נגע לליבי היה טיפול בבני משפחה שבו כל אחד היה מיוצג על ידי עורך דין אחר. אחד מבני המשפחה פנה לקבל את שירותיי בהגשת תביעה לפירוק השיתוף בנכס שהתקבל בירושה מאחר ובני המשפחה לא הצליחו להגיע ביניהם להסכמות בנושא מכירת הנכס. היות ואני מאמינה כי ניתן להגיע לפתרונות מחוץ לכותלי בית המשפט כינסתי את בני המשפחה עם עורכי הדין ולאחר פגישות מרובות הצלחנו להגיע להסכמות בנושא. כך חסכתי לכל הצדדים כסף והכי חשוב הוא שהמקרה לא נגרר לסכסוך משפחתי ארוך ומייגע בבית המשפט, בני המשפחה השלימו וחזרו ליחסים טובים ביניהם.


תחום עריכת הדין הפך לתחרותי. מה תמליצי לעו”ד מתחיל?

לא למהר לצאת לעצמאות. לצבור מספיק ניסיון מקצועי וכל הזמן ללמוד, להעמיק בידע, להתמקצע בתחומים ספציפיים ולשאוף קדימה. להתקדם צעד צעד ולהבנות מכל הצלחה קטנה בדרך.


04-6198001 | 04-6277700

hadar@hms-law.co.il | www.hms-law.co.il

Comments


bottom of page