top of page
  • תמונת הסופר/תאורית לבה

זה מה שקורה כשהכולסטרול מתחמצן


במשך 30 שנה שאיציק רנד, מנכ"ל ובעלים של חב' צמח החיים בע"מ לומד, חוקר ומתעניין בתחום תוספי הבריאות." מאז ומתמיד הנושא עניין אותי כחלק משמירה על הבריאות תוך מניעה בשימוש בתרופות העשויות כימיקלים" מספר איציק. לפני 13 שנה, תוך כדי עבודתי, מחקר אישי והתנסות, נחשפתי לצמח הליקוריץ והתוודעתי לסגולותיו הרפואיות במניעה לשקיעת הכולסטרול בעורקים.

היום, כמנכ"ל חברת צמח החיים בע"מ, המשווקת מוצרים מבוססי צמח זה הוא מסביר על סגולותיו של צמח הליקוריץ תוך דגש בהסבר לציבור על המושג חמצון ובמיוחד על תהליך התחמצנות כולסטרול, הנחשב לגורם עיקרי לטרשת עורקים, התקפי לב והתדרדרות מצב רפואי לעיתים עד מוות.ספר כיצד הליקוריץ מסייע במניעת מחלות


הדעה הרווחת בקרב הציבור היא כי האויב הגדול לבריאותנו הוא הכולסטרול הרע, אך אין זה מדויק. הגורם המרכזי לטרשת עורקים והתקפי לב נובעים כאשר הכולסטרול הרע מתחמצן בגלל רדיקלים חופשיים הנוצרים מאויר מזוהם, מתחים, תזונה לא בריאה וחוסר פעילות גופנית שוקע בדפנות העורקים וגורם לחסימתם.

כדי למנוע מצב זה, עלינו לדאוג להוריד את רמת החמצון ולנקות את כלי הדם. בעקבות מחקרים קליניים שנעשו בתחום, הוכיחו פרופ' מיכאל אבירם וד"ר פוגלמן מהטכניון כי ע"י מיצוי אלכוהולי המצוי בשורש הליקוריץ המכיל נוגדי חמצון השומר על כלי הדם בשילוב פעילות גופנית המגבירה את פעילותו של הכולסטרול הטוב, ניתן יהיה להגיע למצב ניקיון העורקים וכך למנוע את שקיעת הכולסטרול בדפנותיהם.כיצד אתם משווקים את המוצר וכיצד מומלץ לצרוך אותו?


תוסף הלקריץ מיוצר עי חב' פיטנס בקריית שמונה, כשאנו חברי ההנהלה והצוות בחיפה, עוסקים בפרסומו באינטרנט ע"י סרטוני הסברה, מאמרים מקצועיים מבוססי מדע, ושרות ללקוחות המגיעים אלינו מפה לאוזן, כשהנושא המרכזי העומד מולנו הוא החדרת המודעות בקרב הציבור להבין מהו תהליך חמצון הכולסטרול.


את תוסף הליקוריץ המבוסס 100% טבעי, ללא כימיקלים או תוספות

רצוי ליטול מגיל 40 כמניעה בצריכה יומית של 200 מ"ג בקביעות בשילוב פעילות גופנית ותזונה מבוקרת כשאת תוצאות השיפור, ניתן יהיה לראות עד שנה.מהי ההשראה והמוטיבציה שלך בעשייה?


המטרה שלי העיקרי היא לעזור לאנשים להתמודד מול בעיותיהם הרפואיות ללא תרופות אלא בעזרת תוספים טבעיים ושנוי אורח חייהם (פעילות גופנית, תזונה נכונה ושלוות נפש) תוך יצירת מודעות לשמירה על מצב עורקים נקיים כהליך מונע מחלות כמו התקפי לב, חסימת עורקים הנובעת מטרשת עורקים. חברתנו מלווה את המטופלים החל מקבלת תוצאות בדיקות הדם המשקפות את מצבם, מלוי שאלונים ושיחה טלפונית לצורך מעקב תזונה נכונה ועד לבדיקת U.S. צווארי המשקף את מצב הפלאק שנוצר על עורקי הצוואר מצב כלי הדם ושאר חלקי הגוף.


אילו עצות תיתן ליזם בתחילת דרכו?


הגדר מטרותיך באופן מדויק ושפר אותן כל פעם בהתאם לנסיבות אל תיתן לפחדים לנהל אותך לך עם החלום ותתמיד בעשייה הדרך להצלחה רצופה בכישלונות והם חלק מההתפתחות האישית אי אפשר לצפות הכל מראש


ולסיום, מהו המוטו האישי שלך?


אני אומר תודה על מה שיש כל בוקר מחדש ומאמין בעשייה ולא במחשבות.


"אתה נמצא במקום בו נמצאות מחשבותיך. תוודא כי מחשבותיך נמצאות במקום בו אתה רוצה להיות" - הרבי נחמן מברסלב

04-9014848

info@licorich.com

רח. האשלג 22 חיפה 3295155

Comments


bottom of page