top of page
  • תמונת הסופר/תאייל הראל

חברת ההייטק של עולם השילוח

קבוצת געש שירותי מכס ושילוח בינלאומי אשר הוקמה בשנת 2002 על ידי דליה ורונן סימג'י, מספקת שירותים מתקדמים בתחום השילוח, הבלדרות והמסחר האלקטרוני. הקבוצה שומרת על מקומה כמובילה בתחום לאורך השנים, בזכות השקעתה בטכנולוגיה מתקדמת ובהון אנושי, המאפשרים לה לספק ללקוחותיה מענה מקיף ומהיר, המלווה בפתרונות יצירתיים.


דליה סימג’י

כיצד הכול התחיל?

"רונן ואני התחלנו את צעדינו תחום השילוח ועמילות המכס לפני שנים רבות. מיד לאחר סיום הצבא, התחלתי את דרכי בתחום השילוח הבינלאומי, בעוד שרונן פנה לתחום הבלדרות ועמילות מכס.

בשנת 2002 החלטנו לאחד כוחות והקמנו את החברה, על מנת לספק ללקוחות מענה כולל בכל הקשור לתחומים אלה. התחלנו עם לקוח אחד - חברת בלדרות גדולה ומהר מאוד התווספו לקוחות גדולים אחרים. כך גדלנו והתרחבנו עד שהפכנו לקבוצה מובילה ומצליחה בענף.


"אילו שירותים אתם מספקים?

"קבוצת געש מונה מספר חברות אשר יחד מספקות את כלל השירותים הנדרשים ללקוח:

געש שירותי מכס ושילוח בינלאומי בע"מ - חברה העוסקת בכל הקשור לשילוח של מטענים בים, באוויר וביבשה, שחרור מטענים מהמכס וההפצה לבית הלקוח

געש וורלדוויד בע"מ - החברה הראשונה שנכנסה לתחום הסחר האלקטרוני בארץ. כיום געש וורלדוויד בע"מ היא החברה הגדולה ביותר בתחום בארץ והיא מספקת שירותים לחברות בינלאומיות מובילות. החברה אמונה על מתן פתרונות יעילים ומהירים, לשחרור והפצה של מאות אלפי !! משלוחים בחודש לבתי הלקוח, לחנויות נוחות ולוקרים.

געשR&D בע"מ - חברה שהייתה אחראית על שחרור מטעני דואר ישראל וכיום מספקת שירותי לוגיסטיקה בתחום הסחר.

געש אקספרס בע"מ - חברה המשרתת מרכז סחר אלקטרוני ענק.

רונן סימג’י

מעגן חתמים בע"מ – סוכנות לביטוח מטענים.

בנוסף, יש בקבוצה חברות אחרות שאינן מתחום השלוח ועמילות המכס והבלדרות."


כיצד הפכתם למובילים בתחום הסחר המקוון (E-Commerce)?

"בשנים האחרונות, הסחר המקוון בארץ ובעולם פורח וגדל בצורה חסרת תקדים. כדי להתמודד עם כמות המשלוחים העצומה ולייעל את העבודה, פותחו בענף השילוח מערכות טכנולוגיות מתקדמות.

ב 14- לינואר 2018 הענף שלנו בארץ עבר מהפך, בזכות המעבר למערכת שער עולמי של המכס, המחברת באופן דיגיטלי את כלל הגורמים, העסקיים והממשלתיים, המעורבים בתחום סחר החוץ. מערכת זו החליפה את צורת העבודה המיושנת אשר כללה המון ניירת ובירוקרטיה, בפלטפורמה דיגיטלית משוכללת. המערכת מאפשרת לקצר את זמן ההמתנה למשלוח ולעקוב אחר הסטטוס שלו באופן שוטף ומפורט.
הקדמה הטכנולוגית והמעבר למערכת שער עולמי, מינפו אותנו לגבהים חדשים מכמה סיבות:

הטכנולוגיה המתקדמת והיעילה, מאפשרת לנו לקצר באופן משמעותי את זמן ההמתנה למשלוח.


המערכות המשוכללות מאפשרות לנו לספק ללקוח מידע קריטי בכל רגע נתון. באופן זה, הלקוחות יודעים בדיוק מה קורה עם המשלוח בכל שלב ויכולים להיערך אליו בהתאם, מבחינת לוחות הזמנים לפריקה, אחסון והפצה.


המערכת הממוחשבת מאפשרת לנו לפעול בשקיפות מלאה ומדויקת מול הלקוח, עד לרזולוציות הקטנות ביותר. למשל, במידה ומדובר במוצרים הדורשים שמירה בתנאים מיוחדים, אנחנו מיידעים את הלקוח לגבי מצבם, בזכות הצ'יפים האלקטרוניים המותקנים על החבילות והמכולות."
מה מייחד את השירות שלכם?

"אנחנו חברה משפחתית וחמה אשר מטפחת את צוות העובדים המסור שלה, המורכב מאנשי מקצוע מיומנים, הבקיאים היטב כל אחד בתחומו.

אנחנו מעניקים יחס אישי ללקוח אשר תמיד נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו. צוות המומחים שלנו מספק ללקוח ייעוץ מקצועי על מנת למנוע מראש עיכובים או היווצרות של בעיות במשלוחים.

היכולת שלנו לספק ללקוח מידע אונליין, מאפשרת לנו לפעול מולו בשקיפות מלאה וליידע אותו לגבי סטטוס המשלוח בים, באוויר וביבשה. יכולת זו מאפשרת לנו לעבוד ביעילות ובמהירות מרבית - למשל, ביום הרווקים הסיני נוצר עומס עצום של עשרות אלפי משלוחים ביממה ולמרות זאת, לא היו עיכובים במשלוחים בהם טיפלנו.

אנחנו מקצים תקציבים גדולים בשכלול המערכות הטכנולוגיות ומתעדכנים בתוכנות החדשות ביותר, על מנת לספק ללקוחות את השירות המהיר והיעיל ביותר."


 

מה הן התכניות שלכם לעתיד?

"אנחנו מתכננים להמשיך להוביל את ענף השילוח והסחר האלקטרוני בארץ ומקפידים להתפתח כל הזמן, כדי לספק את השירות המקצועי, האמין והמהיר ביותר ללקוחותינו.

אנו שואפים להמשיך להיות חברה חלוצה בענף, כזו שהענף כולו נושא אליה עיניים ומחקה אותה. לכן, אנו תמיד חושבים כמה צעדים קדימה, במטרה לבדוק כיצד אנו יכולים להשתפר ולהשתכלל עוד יותר. זהו גם סוד עוצמתה וכוחה של הקבוצה לאורך השנים".


 


Comments


bottom of page