top of page
  • תמונת הסופר/תאייל הראל

מתלבשת על הרשת

שמי נעמה כהן משיח. מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי אופנה וסטיילינג. כבר בתיכון למדתי אופנה ולאחר הצבא למדתי איפור קולנוע וטלוויזיה אך זנחתי את התחום. ועדיין, תמיד השקעתי בלבוש. בעיני, לכל אירוע והשקה יש להגיע בלבוש התואם את רוח האירוע כולל אירועי תרבות. חלק מהאני שלי בביגוד הוא העברת המסר לרוח התקופה והוא זה שנותן ביטוי למי שאתה.

כמו שהבנתם אהבתי ללייף סטייל הייתה מאז ומתמיד ואת האהבה הזו אני מביאה למוקסיני. שם אני מצליחה לתת לזה יותר ביטוי בהיבט התרבותי, הבידורי ושם אני מרגישה שאני זוכה לתת במה לאומנים פחות מוכרים אך בעיני הם מוכשרים ומעניינים דיים. אני פונה לקהל שאוהב סטייל, תרבות, כזה שאוהב לדעת. אני פחות מתעניינת ברכילות צהובה לזה יש את הבמות שלו. אני רוצה לתת לקהל שלי יותר תוכן עם עומק.


השראה...


עוד בילדותי אני זוכרת את עצמי נפעמת כל פעם מחדש מאלילת הפופ מדונה. אני זוכרת שראיתי את הקליפ like a virgin ומשהו בכל הפורמט הזה היפנט אותי. הכוח, הנשיות המתפרצת והביגוד הלא קונבנציונלי. לא להיות כמו כולם הטביע בי חותם ממש חזק מאז ועד היום, ולא סתם המוטו שלי בחיים הוא Being normal is boring.

מדונה השראה נשית בעיני. לעולם לא פחדה מתגובות או מפרובוקציה והרשתה לעצמה בכל פעם להתחדש בנראות לא קונבנציונאלית ולשדר יופי השמור רק לה.

אני חושבת שניתן לאמן השראה אבל לשם כך צריך לגייס חשיבה. לחטט מעט בילדות ולהיזכר, ומשם להטוות את הדרך ולהגיע למסקנות שנכונות ותואמות את ה'אני מאמין' של כל אחד מאיתנו. להתאמן בזה יום יום במחשבה שעוברת ואחר כך ליישם.


מוקסיני נולד מתוך הרצון שלי לתת לקורא מידע מעניין וזמין ובעיקר מהנה. כזה שיוכל ליהנות ממנו ולהשתמש בו לטובתו. מקווה שתיהנו לקרוא אותו כמו שאני נהנית לערוך אותו.

מוקסיני – הרשת האינטרנטית לאופנה ולייף סטייל. זו כבר עובדה מוגמרת שבעשורים האחרונים רמת החיים עלתה משמעותית בכל מדינות העולם המערבי. אנשים מרוויחים יותר כסף, נוסעים יותר לחו"ל, משקיעים יותר משאבים בטיפוח עצמי, לימוד והעצמה וגם מעצבים לעצמם חיים נוחים שמתאימים לשגרת החיים במערב. העלייה ברמת החיים החלה מזמן אי שם באמצע המאה ה-20 אולם בעשורים האחרונים חלה קפיצת מדרגה משמעותית ואחד הביטויים שלה הוא צמיחת תחום הלייף סטייל.


רוחני וגשמי גם יחד לייף סטייל מאגד בתוכו תחומים שונים ומגוונים. בפירוש המילולי משמעותו סגנון חיים אולם בפועל הוא כולל מגוון היבטים שקשורים כולם לאופן שבו אדם בוחר לחיות את חייו. זה נוגע לסוגיות כמו טיפוח אישי, טיפוח הגוף, איפור, אופנה, עיצוב, אוכל, ריהוט, עיצוב פנים, ספורט ועוד. מלבד הנושאים החיצוניים תחום הלייף סטייל מתייחס לתכנים רוחניים יותר שקשורים בהתפתחות אישית, תיירות, בילויים ופנאי. אחד התחומים שהתפתחו משמעותית בשל הפופולאריות הרבה של לייף סטייל בחיינו הוא תחום הסטיילינג. סטיילינג,  בדומה לליף סטייל מאגד בתוכו מגוון תחומים והוא מתייחס ליכולת ליצור חיבורים נכונים להעצמה אישית וליצירת תדמית מדויקת ואטרקטיבית שלנו במיטבנו.


מי שסבור אם כן שהתחום של לייף סטייל או סטיילינג נוגעים רק לעולם החיצוני טועה משום שעיצוב סגנון חיים בריא ומיטבי תוך דגש על תדמית נכונה שהולמת את הצרכים שלנו ואת האופי והעיסוק עשויים להעצים את האדם ולמלא אותו בכוחות. אם נסתכל על החיים כעל מעגל נבין שהשקעה בתחום אחד נושקת וזולגת לעולם לתחומים מקבילים וכך התחושה האישית, המקום הרוחני והמודעות שלנו מושפעת לאין שיעור מממדים כמו סטיילינג, תדמית, סגנון החיים והרגלי החיים שלנו.
댓글


bottom of page