top of page
Modern Architecture

מבעירים את הניצוץ

אנשי השראה

איש ההשראה // שחר ורנר

שחר ורנר.png

איש ההשראה שחר ורנר נדל"ן נבון 

נדלן נבון - יש להם את ה-X פקטור בנדל"ן
בעולם של חוסר ודאות, כשהמציאות משתנה במהירות, כולנו מחפשים להיאחז ביציבות מסוימת כזו שתשרה עלינו שקט נפשי ובטחון כלכלי ואישי. לאורך שנים ועוד בדורות קודמים קניית נדלן נחשבה כהשקעה לטווח ארוך, לביטחון כלכלי, ירושה לדורות הבאים והכנסה פסיבית. אך היום, כשההיצע כה גדול, עם שפע יזמות בנייה והתחדשות עירונית, כיצד נדע איך להתחיל ולא לעשות טעויות, ולהשקיע נכון את כספינו בנדל"ן המתאים? 
 

ניצוצות של התחלה

שחר וגלית, שהבינו לעומק את הבלבול וחוו מקרוב לא מעט טעויות בקנייה מוטעית מצד קרוביהם, הרימו את הכפפה והקימו יחד את חברתם " נדל"ן נבון ״.

אנחנו זוג המשלימים זה את זה, מספר שחר: גם בניהול העסק ( גלית היא היזמית ואני בניהול השוטף) וגם בפעילות המקצועית של הייעוץ והליווי.

הכל התחיל כשגלית קראה את הספר " אבא עשיר אבא עני". הספר, הוא זה שנתן לה את הדחיפה וההשראה לקום ולעשות שינוי, נושא המצריך לא מעט אומץ ונחישות, לעזוב מקום עבודה מפנק ככלכלנית באלביט. שנינו, גלית כלכלנית ואני מהנדס בהייטק, הגענו מתחומים מדויקים, ממוחשבים, התואמים את אופיינו ואופן עבודתנו, כשלראשונה הייתה זו גלית שגילתה את הפוטנציאל הראשון והגתה את הרעיון שנתחיל בקניית דירות להשקעה. אספנו חסכונות ויצאנו לדרך, כשעם הזמן גם אני עזבתי את מקום עבודתי ובכסף שצבר תשואות מדירות שרכשנו, מצאנו את עצמנו בשלב הבא.

.

  כטיפוסים אופטימיים, בעלי חזון ואמונה, הבנו כי עלינו להגדיל עשייה ולעזור לאנשים המעוניינים לרכוש נדלן להשקעה. כל זאת, באמצעות ליווי אישי, על מנת שלא יעשו טעויות בקניית הנכס, ישקיעו בהתאם ליכולתם הפיננסית ובאזור המתאים עם אפשרות למיקסום רווחים לטווח הלא ארוך.
 

הבנו שיש פה עסק

הרעיון המרכזי והמוטיבציה שהביאה אותנו להקים את "נדלן נבון" נבע מהצורך לעזור.

גלית ואני, אוהבי אדם ועם הזמן כשקנינו לעצמנו דירות להשקעה וצברנו מספיק ניסיון, נתקלנו בשטח בלא מעט טעויות של רוכשים והבנו לעומק עד כמה לקוחות יכולים להיעזר בנו בלוויית התוכנית הכלכלית שבנינו ולקבל את הייעוץ הנכון עבורם עם הנתונים המדויקים לרכישה, שתיתן מינוף מקסימלי לכספם.

חשוב לציין כי היינו העסק הראשון מסוגו שייעץ  וליווה, להבדיל ממתווכים, העובדים נקודתית באזורים ספציפיים, אנו תרנו אחר ערים  ושכונות בכל רחבי הארץ.

כיצד מתבצע התהליך?

היום, אנו מתמקדים בפעילותנו באזור המרכז.
 

ראשית, יוצאים לשטח לבדיקות מקיפות בערים ובשכונות על מנת לאתר את השכונות עם הפוטנציאל הגבוה ביותר לעליית ערך, שכירות גבוהה ואוכלוסיית שוכרים מצוינת.
 

כשלקוח מגיע אלינו בבקשה לקניית נכס להשקעה, נדע להתאים לו במדויק, בהתאם לנתונים הפיננסים שלו, את סוג הדירה הנכון ביותר עבורו  במקומות עם הפוטנציאל לעליית ערך הגבוה ביותר.
 

בשלב שני הלקוח מקבל מפות עם שכונות ורחובות של המיקומים שאיתרנו. לאחר מכן שולח לנו את המודעות  המתאימות לסוג הדירות ברחובות ובשכונות שהגדרנו לו מאתרי הדירות לרכישה (יד 2, מדל"ן וקומו) אנו בודקים כל מודעה ומסננים את המתאימות לו ביותר והוא מגיע לראות רק את הדירות שהמלצנו עבורו  כך שנחסך לו  זמן יקר.
 

לאחר שהלקוח רואה  דירה מתאימה, אנחנו מבצעים בדיקה מקיפה של הדירה ( תכנונית ונדלנ"ית) ובמידה והדירה עומדת בכל הפרמטרים כולל מחיר, אנחנו מלווים אותו לאורך כל הדרך מהמו"מ, דרך ייעוץ המשכנתא, שיפוץ והשכרת הדירה כולל בדיקת השוכרים.
 

בזכות הליווי, הלקוח ממוקד , רגוע ובטוח שהוא מבצע את רכישת הדירה בצורה הטובה ביותר לאורך כל הדרך.
 

רוב לקוחותינו קונים דירה בשלב ראשון להשקעה, גרים בשכירות ובינתיים כספם עובד עבורם  (שכירות + עליית ערך), בשאיפה  שבעוד 5 שנים, יוכלו לקנות לעצמם דירה למגורים.
 

אחרים רוכשים דירות נוספות להשקעה עבורם, אשר ייצרו להם הכנסה פאסיבית ועליית ערך משמעותית, או רוכשים דירות עבור ילדיהם.

תאר את הרגע בו הבנתם מה חשוב

הרגע בו גלית הבינה לראשונה שהיא רוצה לעזור לאנשים לבנות ביטחון כלכלי ברכישת נדל"ן עם מינימום טעויות. היוזמה והרעיון הגיעו בהשפעת קריאת הספר "אבא עשיר אבא עני", בתוספת לקורסים ולקריאת ספרים בתחום הנדל"ן, שהביאו עבורינו את הרעיון שפותח ליוזמה ולעסק בתחום. הייתי מגדיר את נדלן נבון כסטארט-אפ, היות ואנו גוף נטרלי שאינו קשור לבנקים, מתווכים או קבלנים, כשהשיטה שפיתחנו הינה מובנת ובלעדית לחברתנו.

שחר ורנר.jpg

מקרה שקרה

לפני 9 שנים הגיע אלינו לקוח עם סכום של  60,000 שח הון עצמי.

הוא היה סקפטי שיוכל אי פעם לרכוש לעצמו דירה. בנינו עבורו תכנית כלכלית ועם הלוואה קצרת מועד ומשכנתא קנה דירה להשקעה בעכו במחיר של כ500,000 ₪. לאחר 3 שנים מכר אותה בעליית ערך גבוהה, הוסיף סכום מקרן השלמות וקנה  ב 1,170,000 דירה להשקעה ביוקנעם. לאחר כ 5 שנים נוספות הנחנו אותו למכור דירה זו וכשמכר אותה, עם עליית ערך, קנה דירה להשקעה בבת ים בסכום של 1,900,000 ₪ עם 650,000 ₪  הון עצמי בתוספת משכנתא. מ60,000 ₪ הוא הגיע ל650,000 ₪ רק באמצעות הליוויים שהוא רכש אצלנו. זהו סיפור המוכיח כי בייעוץ נכון כספם של הלקוחות יעבוד עבורם ויקדם אותם לעבר הדירה שלהם, או יגדיל ויחזק את ביטחונם הכלכלי.

חששות קיימות, השאלה איך מתמודדים

כמובן שבתחילת דרכנו היו חששות. כמו בכל עסק מתחיל נתקלנו בלא מעט אתגרים כשהמשמעותי ביותר הייתה ההחלטה להעז לצאת מאזור הנוחות ולעזוב מקומות עבודה מסודרים, עם שכר מצוין, ותנאי עבודה מפנקים, לעבר התחלה שלא הייתה יציבה בתחילת דרכה.

 אך מה שהוביל אותנו היא האמונה במטרה שהצבנו לעצמו, כשראינו את הייעוד שלנו והפוטנציאל הגדול הטמון בעשייה כה חשובה, כשמהותה העיקרית היא עזרה לאנשים במניעת טעויות והפסדי כספים תוך ייעוץ וליווי אישי. חשוב לי לציין, מדגיש שחר, כי השקענו המון בלקרוא מידע בתחומי הנדל"ן, לא הפסקנו ללמוד, לקחנו קואצ'רים שתמכו בנו לניתוב וייעול הדרך והבנו שחשוב שנהיה בתנועה מתמדת, נתפתח עם הקידמה ולא נשאר במקום.

שחר ורנר.jpg

אילו עצות זהב תיתן ליזמים מתחילים?

להיות נחושים ולא רק בתחילת הדרך, כשאנו נלהבים, אלא לראות כל הזמן את המטרות ולא לוותר לעצמנו.

להבין מראש כי להיות עצמאי, אומר לדעת להקריב והרבה, לצאת מאזור הנוחות כל פעם מחדש, ותמיד לשאוף להגיע לעבר המטרות שהצבנו לעצמנו.

להשתדל להיות מוקף רק באנשי עשייה, אותם אנשים חזקים שלא ויתרו לעצמם והגיעו בסוף להגשים את חלומם.

להימנע מלהקשיב לרעשי סביבה קרובה מבני משפחה או חברים קרובים, הרוצים בטובתנו ואנו חשובים להם, אך הם משליכים עלינו את פחדיהם, כשרואים בעשייה האמיצה שלנו, שאינה מקובלת עליהם, את עצמם.

אם תהיה בעל עסק עצמאי, דע מראש כי מצב של חוסר ודאות יהפוך לחלק משגרת חייך, לכן כדאי שתאהב מצב זה, כי הוא טומן בתוכו מגוון הפתעות שבעזרתן תוכל להתפתח ולהמציא את עצמך מחדש, תתרגל לחיות תוך מציאות משתנה ותדע להעז ולהתמודד מול אתגרים.

שחר ורנר.jpg

מאמינים במוטו האישי

אנו עובדים ביושר ומקצועיות מול לקוחותינו. חשוב לנו להיות שקופים מולם וללוות אותם נאמנה לאורך כל התהליך.

מטרות חדשות להגשמה

אנו שואפים להגדיל את החברה מבחינה עיסקית ומבחינת כ"א, להמשיך לעזור ללקוחות שלנו, לרכוש נכס מעולה במיקום מצוין, בהתאם ליכולתם הכספית , באמצעות הייעוץ והליווי המלא שלנו.

bottom of page