מבעירות את הניצוץ

נשות השראה

צופיה כהן

נשות השראה מבעירות את הניצוץ צופיה כהן.jpg.png

מובילה ומנחה מנהיגות חינוכית ערכית

ספרי על העשייה שלך בקצרה

נשות השראה מבעירות את הניצוץ.png

מובילה תהליכים מערכתיים של פיתוח מנהיגות ועתודה מנהיגותית במחוז דרום של משרד החינוך. ״מכנסת אסיפת מובילים״ בתנועה אזרחית של תושבים/ות אקטיביסטיות/ים בתנועת ״אשדודים״, זאת אומרת שבחיים האזרחיים שלי אני מתנדבת ומנחה את מפגשי התנועה פנים אל פנים וגם באופן מקוון, לעיתים מדובר על 2000 אישה ואיש ולפעמים על 10, ביחד אנחנו יוצרים מרחבים של השפעה על העיר שלנו לטובת חיים משותפים טובים יותר. לאחרונה ארגנתי באשדוד את פסטיבל הליכות ג׳יין , למרות אילוצי מבצע שומר חומות ודחיית התכניות בשבועיים , קיימנו 7 סיורים מגוונים ושונים שבהם תושבות/ים מובילים סיור בנושא הקרוב לליבם בעיר הכל ללא תשלום. לאורך כל שנת הקורונה, קיימנו קבלות שבת, עזרה לחולים, תמיכה במשפחות מצוקה, תמיכה בעסקים מקומיים, מפגשי מיקוד בנושאים כמו שמירה על הדיונה הגדולה, נשים במרחב הציבורי ואכיפה לטובה כאקט של קשר בין חרדים לחילונים. קצרה היריעה מלהכיל את שלל הפעילויות התנועתיות בעיר אשדוד שאני מעורבת בחלקן.

מי האשה שהכי השפיעה עליך או מהווה עבורך מודל?

אסתר רוט שחמורוב - בתור ספורטאית בצעירותי למדתי רבות מאסתר על התמודדות עם קשיים, לא לותר, להרים ראש גם כשנופלים וממשיכים הלאה.

מה גורם לך לקום בבוקר? שאלה על תשוקה והכוח שמניע את העשייה שלך

נשות השראה מבעירות את הניצוץ.png

להשפיע על החברה הישראלית, על מנת שתהיה מכילה את כל חלקיה, דרך סיוע לפרטים וקבוצות לזהות את הרצונות והתשוקות הערכיות שלהן.

צידה לדרך |
מה העצה הטובה ביותר שהיית נותנת לבתך או לאשה בתחילת הדרך?

נשות השראה מבעירות את הניצוץ.pngנשות השראה מבעירות את הניצוץ

התחברי ללב שלך, זהי את מושאי התשוקה והעניין שלך וצרי שותפויות לפעולה, תמיכה והעמקה בתחומים הללו.

מתחברת למקורות כוח אצל השותפות והשותפים לעשייה והתפיסה שלי, במשפחה, בקרב החברות/ים ובקהילה.

על פחד ואי עשייה - או איך מתמודדת כשמלאת חששות?

23 [Converted]-07.png