top of page

מבעירות את הניצוץ

נשות השראה

ד״ר שולמית רונן

דוקטור-שולמית-רונן (1).png

.מרצה, מנחה ומכשירה אנשי מקצוע בשפת האור והצבע

מי האשה שהכי השפיעה עליך או מהווה עבורך מודל?

ספרי על העשייה שלך בקצרה

נשות השראה מבעירות את הניצוץ.png

פיתחתי את תרפיית "אור צליל וצבע" שמטפלת במצבים פיזיים, התפתחותיים, התנהגותיים ומצבים רגשיים, באמצעות אור ומרכיבי האור - צבעים וצלילים. השיטה מהווה כלי אבחוני, ייעוצי וטיפולי במגוון רחב של בעיות וחולשות. אני מאמינה שזוהי רפואת העתיד!
אוהבת את שעושה ועושה את שאני אוהבת. מחברת א.נשים לתשוקת ליבם בשפת האור הצליל והצבע.

הלן קלר. הייתה סופרת ופעילה חברתית אמריקאית, שנודעה בזכות התמודדותה עם מגבלותיה בהיותה חירשת-עיוורת, מגיל צעיר מאוד. בעזרת כוח הרצון העצום שלה הפכה הלן לנואמת בעלת שם עולמי ולסופרת.

מה גורם לך לקום בבוקר? שאלה על תשוקה והכוח שמניע את העשייה שלך

נשות השראה מבעירות את הניצוץ.png

הנאה מעשייתי ומהגישה שלי לחיים. אופטימיות אין סופית לראות את הטוב בכל מצב

23 [Converted]-07.png

צידה לדרך |
מה העצה הטובה ביותר שהיית נותנת לבתך או לאשה בתחילת הדרך?

נשות השראה מבעירות את הניצוץ.pngנשות השראה מבעירות את הניצוץ

הקשיבו ללבכן ועשו את שאתן מרגישות

פשוט מעזה ועושה את שמרגיש לי לנכון

על פחד ואי עשייה - או איך מתמודדת כשמלאת חששות?

שולמית רונן ספר.png

הספר "ע"ב שמות השם ומלאכי האור" משלב בין ידע מהקבלה לבין צבעי האורה – סומא, בין עץ החיים לבין עץ הצבעים, ומאפשר לכל אדם להשתמש בהם כארגז כלים, בעתות של קושי, אתגר או משבר.

הוא מאפשר למצוא את המקום החזק ביותר הקיים באדם ולהניע עצמו בפשטות.

הספר נגיש לכל אדם החפץ לפתוח ולהרחיב את לבו, להעמיק, להירפא ולהעשיר את עולמו דרך הצבעים, בנתיבי החיים ובשבילי התודעה ולחולל שינוי בחייו.

אודות מחברת הספר ויוצרת הקלפים ד"ר שולמית רונן

שולמית פיתחה את גישת תרפיית אור צליל וצבע מוסמכת להוראה מטעם האקדמיה הבינלאומית באנגליה לטכנולוגיית הצבע – אומנות ומדע T.asiact. בוגרת חינוך מיוחד ויעוץ חינוכי, רפואה סינית, צמחי מרפא סיניים ומערביים, פסיכותרפיה רוחנית ועוד. מומחית בתרפיית אור צליל וצבע לגילוי הפוטנציאל שבאדם ולטיפול במצבים פיזיים, התפתחותיים התנהגותיים ורגשיים.

 ד״ר שולמית רונן | ע״ב שמות השם ומלאכי האור

עץ החיים מכיל 4 עולמות ו- 3 ממלכות. ניתן לומר שהן משמשות כנביעות בעץ החיים.

4 העולמות – אצילות, בריאה, יצירה ועשיה. ו - 3 הממלכות שהן – ממלכת האישיות, ממלכת הנשמה וממלכת הרוח.

ניתן לומר, שהידע האנושי על אלוהים מוטבע בעשר הספירות.

אצילות – העולם הראשון של התמצית היצירתית. אצילות פירושה – השראת שפע על גווניה.

בריאה – העולם השני של התמצית המקבלת ורוח טהורה.

יצירה – עולם התודעה שלנו. העולם השלישי של הצורות. יכול לפרוח לחשיבה יצירתית.

עשייה – עולם הפעולה, העולם הרביעי של הביטוי החומרי, של יצורי אנוש. אנו לוקחים את הרעיונות ואת היצירות שלנו ומפעילים אותם במישור הזה של עשייה.

עץ החיים מכיל בתוכו את עשר הספירות ו- 22 נתיבי החוכמה (האותיות), ולכל נתיב מהות מיוחדת ותבונה בו.

קלפי "מלאכי האור" מכילים 72 קלפים +חוברת העשרה לצרופים בין מלאכי האור לבקבוקי האורה סומא. מטרתם של הקלפים והחוברת, היא הכוונה והעשרה תוך מתן מסרים להעצמה וחיזוק פנימי, המאפשרים התבוננות חדשה ותובנות למצבי חיים.

קלפי "מלאכי האור" מתאימים לכל אדם החפץ להכיר במתנות שבתוכו. הם מזמינים אותנו לעבודה עצמית וקבוצתית מעמיקה, ומעניקים ערך לארגז הכלים של כל המבקש לפתוח צוהר לעולם הרוח ולאור המלאכים.

המלאכים הינם שליחים ושליחותם היא תפקידם. לכל מלאך המסר וההוויה שהוא מביא עמו. לכל מלאך שליחות ויכולת העצמה לעצמנו. מידת הקבלה והפעלת השליחות, היא שלך.

לרכישה התקשרו: 052-3371070 

קצת על הספר | ע"ב שמות השם ומלאכי האור

הספר המיוחד של ד"ר שולמית רונן ע"ב שמות השם ומלאכי האור משלב בין ידע קבלי לבין צבעי האורה – סומא.

הספר מביא עמו ידע מהקבלה והיהדות במיטבה.הספר מביא עמו משמעות וביטוי. ניתן לומר שהמילה "ספירה", מציינת תכונה שדרכה אלוהים מבטא את עצמו בעולם.

המילים בעברית "סיפור" ו"ספר", הן מהשורש של הספירה.

כמו כן, ארבעת העולמות – אצילות, בריאה, יצירה ועשייה ניתן להשוות לארבעת העולמות המוכרים – אוויר, אש, מים ואדמה. היופי והחוכמה ביהדות, שהם מתווים לנו דרך ראיה שונה,

ששלושת פעלי הבריאה לפי פסוק בישעיהו האומר: "כל הנקרא בשמי ולכבודי, בראתיו, יצרתיו, אף עשיתיו".

שלושת פעלי הבריאה שהפסוק מבחין ביניהם – ברא, יצר ועשה – הם הרעיון לעולמות הבריאה, היצירה והעשייה.

 

עולם האצילות – כנגד "כל הנקרא בשמי ולכבודי". עולם האצילות מהווה חלק בלתי נפרד מהאלוהות עצמה, ומכן ההסבר להיותו "מוצפן" בפסוק. ארבעת העולמות מאפשרים לכל אדם למצוא את איכויותיו ונתיבי החוכמה שבין הספירות מאפשרים לאדם לבדוק עצמו בכל פעם מחדש ולביא לאיזון בכל פעם מחדש ולאזן עצמו.                            

 

הספר כתוב בצורה רהוטה שכל אדם יוכל ליצור לעצמו תהליך של גדילה והעצמה.

ספר צבעוני מאויר שמנגיש בצורה פשוטה נושאים רוחניים מומלץ לאל אחד ואחת.
משלב ידע אדיר שנצבר לאורך עשרות שנים של ד"ר שולמית רונן.
הספר משלב יחד את עץ החיים ועץ הצבעים ומהווה ארגז כלים לשימוש בעתות של קושי אתגר או משבר עבור כל אחד ואחת.

קלפי מלאכי האור
קלפי מלאכי האור מכילים  72 קלפים עם משמעות הצרופים השונים בין מלאכי האור לבקבוקי האורה -סומא. מטרת קלפי מלאכי האור היא הכוונה והעשרה יחד עם מתן מסרים להעצמה וחיזוק פנימי המאפשרים התבוננות חדשה ותובנות למצבי חיים. כל אדם הרוצה לעבור תהליך מעצים עם עצמו ובתוכו, מסרי "מלאכי האור" יקבל הכוונה מרגשת לעצם היותו והמשך דרכו. קלפי מלאכי האור הנם המשך ישיר לספר ע"ב שמות השם ומלאכי האור.
קלפי מלאכי האור מתאימים לכל אדם החפץ להכיר את המתנות שקיבל בחיים. הקלפים מוסיפים ערך לארגז הכלים בעבודה עצמית וקבוצתית מעמיקה ומיועדים לעורר התבוננות פנימית והשראה בלב כל אדם. קלפים אלו מאפשרים לפתוח צוהר לעולם הרוח ולאור המלאכים ביהדות.


מטפלים/מנחים יכולים להשתמש בקלפים אלה לעידוד החיבור של האדם עם עצמו ולגילוי האיכויות שבמעמקי לבו.  הזדמנות ליצירת התבוננות לרגשותיו ואיכויותיו, לראיה עצמית לגילוי הקשבה והתבוננות בתוכו.
קלפי מלאכי האור מזמינים אותנו לעבודה עצמית וקבוצתית מעמיקה ומעניקים ערך לארגז הכלים לכל אדם המבקש לפתוח צוהר לעולם הרוח ולאור המלאכים. המלאכים הינם שליחים ולכל מלאך יש מסר שהוא מביא עמו. לכל מלאך שליחות ויכולת העצמה. מידת הקבלה והפעלת השליחות, היא שלך.

בספר הזוהר נאמר: "ואת הכוכבים, יורה על שאר צבאות ומחנות המלאכים שאין להן מספר וכולם, הן שיש להם מספר והן שאין להן מספר תלויים באותו רקיע השמיים".
המלאכים הינם שליחים ושליחותם המתמדת היא תפקידם. זוהי שליחות דו כיוונית ותפקידם להעביר את השפע, את החיות בין העולמות מן העולמות העליונים לעולמות עולם העשייה מן העולם שלנו אל העולמות העליונים.

חשיבות השליחות – בשינוי שהיא מחוללת ובהשפעתה.
לכל מלאך המסר וההוויה שהוא מביא עימו ולכל מלאך שליחות ויכולת להעצמה.
מידת הקבלה והפעלת השליחות היא שלך ובנשמתך.
השילוב בין אור האינסוף בצבעי "האורה סומא" והחיבור למלאכים, משמשים להארת האור הפנימי בכל בני האנוש.

 

מה בערכה -
72 קלפים כ – 72 מלאכי האור
חוברת העשרה והסבר לצרופים בין המלאכים לבקבוקי האורה סומא.
תחומים בחיים והפניה למלאך ולצרופים שלום פנימי, אנרגיית חיים, ריפוי גוף נפש, ערך עצמי, הגנה, שפע, התמרה, פריון וזוגיות, ביטוי ותקשורת.

משמעות אורה סומא

אורה Aura- משמעותה הילה, האנרגיה המקיפה את הגוף, וסומא Soma - מיוונית משמעותה גוף. באמצעות הצבעים בשיטת האורה סומא מתאפשרת לנשמת האדם היכולת לזהות תבניות חיים עמוקות. האורה סומא נוגעת בריפוי הנפש, הגוף והרוח בצורה מולטי דיסציפלינארית.  לפי האורה סומא, כשבוחרים את הצבעים שהכי נמשכים אליהם, הם משקפים את האדם בצורה האמיתית והנכונה ביותר. בתהליך בוחרים מספר בקבוקי צבע ולסדר בחירת בקבוק הצבע יש חשיבות.

הבקבוק הראשון שאנחנו נמשכים אליו מיידית ידוע כבקבוק האורה האמיתית, בקבוק הייעוד. הצבע תחתון מייצג את מהות הנשמה, והצבע העליון מייצג אנרגיה שהנשמה חוקרת. מייצג את לקח החיים את השליחות ואת משימתו.

הבקבוק השני מייצג את העבר הרובץ ומעיק על הנשמה. בקבוק הפוטנציאל והמכשול, הקושי או האתגר, כי הוא מראה היכן הצורך בריפוי העבר. כאשר כל האנרגיות הכלולות בבקבוק השני שולבו במלואן, אז הקשיים הופכים למתנות – דבר המעשיר את הנשמה ומעמיק את הבנתה. וכן הלאה לבקבוק השלישי והרביעי שלכל אחד משמעות משלו.

bottom of page