top of page
  • תמונת הסופר/תאורית לבה

מרכז כוליות למימוש המהות


"התקשור הוא הידע הכי עתיק והכי מתקדם בו זמנית" // עדנה טופר


תקשור, קארמה, צ'אקרות טלפתיה, מושגים ששמענו עליהם לא מעט ומתחברים לעולם הרוחני עולם הנחשב עבור רובנו מסתורי או דמיוני ואנו סקפטיים לגבי קיומו ומסרבים להכירו או להאמין בו.


גם אני כמו רבים אחרים, לא הכרתי עולם זה לעומק עד לאותו רגע בו פגשתי את עדנה טופר לשיחת ראיון ואז רק הבנתי עד כמה עולם זה עמוק, מעניין ומלא עוצמה ונועד בעצם מהותו לעזור לנו כבני אדם החווים בחיינו משברים, טראומות, פוסט טראומות הגורמים לנו לשהות במצבים פחות רצויים כמו עצבות ממושכת או כעסים.


בתקופה בה לא היו ספרים או מורים העוסקים בתחום הרוחני, לא הבינה עדנה כי היא בעצמה מתקשרת ונחשבת לחלק מאותם החלוצים בתחום: המורה למודעות עצמית והתפתחות רוחנית והטראנס מדיום.

בהיותה טראנס מדיום ומשפיעה בתחום, החליטה עדנה להקים את המרכז הרוחני כוליות בהרצליה, כשמטרתה לעזור לאנשים להתחבר ולממש את עצמם, לצאת מהסבך הרגשי בו הם נמצאים, ללמוד להשתחרר ממנו, ולהתחיל לחיות חיים אחרים מלאי שמחה ואהבה.

כוליות, שם אהוב וסמל

כוליות, מסבירה לי עדנה הוא שם בעברית האהוב עלי והוא נגזר מהמילה הכל. שם זה מסמל את מטרתי בהקמת המרכז הבנוי על תשתית פילוסופיית כוליות למימוש המהות.

התחום בחר בי

נולדתי עם ידע רוחני גבוה כמתקשרת, והכישרון היה טבוע בי כחלק מאישיותי אך בתקופתי, לא היו ספרים או מורים בתחום העולם הרוחני, לכן כלל לא הבנתי שאני מתקשרת ובחרתי ללמוד בביה"ס אבני ובמדרשה למורי אמנות וציור, אמנות, תחום שמאוד אהבתי ובמיוחד את הציור.


תוך כדי לימודי במדרשה לאמנות, גיליתי עם עצמי כי אני מרגישה מה התלמידים סביבי מרגישים בתוכם, ואף מצליחה לחוות את רגשותיהם. הבנתי כי אני מבינה לעומק מהיכן נובעים מצבים כמו בכי כעס או פחד המשפיעים על התנהגותם, וגורמים למועקה בליבם המפריעה להם בתפקוד סדיר בשגרת יומם.


לא בחרתי בעולם הרוחניות, עולם זה בחר בי מצהירה עדנה, כטראנס מדיום פחדתי מהעוצמה שלי, ורק רציתי שכשרוני כמתקשרת יעזוב ויפסיק ללוות אותי אך הכוח הרוחני שבי היה כה חזק , שמצאתי את עצמי כל פעם מחדש עונה לאנשים על שאלות ומפרשת להם מדוע הם מרגישים כך או אחרת, מה מונע מהם להחליט החלטות או לבצע מטרות וכיצד עליהם לפעול כדי להשתחרר ממועקות המונעות מהם עשייה ברוכה.


איך מתבצע אצלך הייעוץ בתקשור?


הייעוץ אצלי נחלק לשלושה חלקים:

  1. אני רואה את הצ'קרות ( מרכזי האנרגיה) של האדם היושב מולי ומספרת לו מה אני רואה בצ'קרות שלו. היכן נמצאות חסימות שעליו לעבוד ולהתפתח ובנוסף, קשרים אנרגטיים הקיימים שאני מסבירה על מהותם.

  2. אני מתקשרת לאדם המגיע אלי לייעוץ, עם היישות הרוחנית, לה אני קוראת המורה הרוחני המלווה באופן אישי את אותו אדם. המורים הרוחניים שאני רואה, שונים מאוד מאדם לאדם ואני מעבירה את הידע שהם מעבירים אלי לאותו אדם שהגיע אלי לייעוץ.

  3. המורה הרוחני מברך את האדם היושב מולי בברכות שבדר"כ מרגשות עד מאוד.

כל מפגש שנערך אצלי מוקלט והמלצתי היא תמיד לשמוע את הנאמר שוב ושוב, מידי יום, שבוע, חודש ושנה כך שהתקשור מובן יותר לעומק בצרוף הברכה הקסומה מטעם המורים הרוחניים, המעניקה אנרגיה ואהבה.


ככלל, מרבית האוכלוסייה אינה מודעת לנושא שלכל אחד מאתנו קיימת ישות רוחנית המותאמת לו והיא זו שמדריכה אותו לאורך חייו כיצד ואיך לפעול במצבים שונים בחיים.

להערכתי, אחת מבעיות האנושות היא הפחד לפעול דרך התקשור ולהקשיב להדרכתה הלוחשת של הישות הרוחנית. אם נבחן את תקופות ההיסטוריה, נבין כי מאז ומתמיד תחום התקשור היה קיים ולא התייחס רק לטקסים שבטיים אלא גדולי הממציאים והמדענים תקשרו וגם היום התקשור הרוחני עוזר ומדריך אותנו.


התקשור קיים לאורך ההיסטוריה האנושית בכל מקום על כדור הארץ בכל היבשות והארצות והוא זה שמקדם אותנו קדימה לכן נחשב לידע העתיק ביותר והמתקדם בו זמנית.

התקשור הוא שפה שבמהלך הדורות אבדה, וכך איבדנו גם את הידע לתקשר באופן טבעי.


אני מאמינה כי כולנו נולדנו מתקשרים. זו שפה. עד גיל 5, 6 הילדים מתקשרים, מרגישים וחווים. אם ההורים רוחניים הם מאפשרים להם להתפתח בכיוון זה אך אם ההורים, הגננות והמורים סקפטיים, היכולת הטבעית הולכת ונסגרת, ונפתחת שוב בגיל ההתבגרות, בגיל ה20 המוקדמים, ושוב בגילאי 40 פלוס מינוס.
כוליות המרכז הרוחני למימוש אישי

המרכז השוכן בהרצליה מונה 5 אגפיםהראשון /// טיפולי כוליות להוצאת טראומות ופוסט טראומות מהחיים הנוכחיים ומגלגולים קודמים. בתהליך זה אני נחשפת עם מטופליי לסיפורי טראומה שחוו ( שברון לב, מחלה, גירושין, ועוד) ויחד אנו חווים את הטראומה ומשחררים אותה. בעזרת שיטת טיפול שפיתחתי, אני חודרת לטראומה ומפרקת אותה כך שלא תפעל עוד באופן רגשי על המטופל.


השני /// כטראנס מדיום, אני מתקשרת בטראנס מלא או דרך טלפתיה עם המורים הרוחניים של מטופליי.


השלישי /// האקדמיה כוליות בה ניתן ללמוד מבחר קורסים וסדנאות כגון קורס תקשור טבעי המיועד לכל אדם המבקש ללמוד לדעת כיצד יוכל להתחבר ולתקשר באופן עצמאי ולפתור בעיות.


הרביעי /// גלריה לאמנות רוחנית עם מבחר ציורים שלי ושל דבורה אגרנוב


החמישי /// ברכות ומשפטים בתחום המודעות האישית ו 3 ספרים שהוצאתי הכוללים בתוכם תערוכת ציורים שציירתי המתחברת לסיפורים עצמם .מי הקהל שמגיע אליך ללמוד תקשור?


מגוון עצום של אנשים מעולמות שונים כמו: עורכי דין, רופאים, מטפלים, מורים, ומנהלי בית ספר שזו חוויה נהדרת לכשעצמה כי הם משנים תפיסה ומחנכים דור כיצד לעזור לילדים להתפתח.


מי היא האישה המהווה עבורך מודל?


אני מלאת הערכה לכל אותן נשים פמניסטיות שבזכותן אנו יכולות להצביע בבחירות, לצאת לעבוד, ללמוד ולממש את עצמנו בכל תחום. נושא זה, הנראה לנו טבעי ומובן אך יש להבין כי רק לפני כמה עשורים, הנשים היו כבולות.
עוד הערכה גדולה מגיעה לאותן נשים אמיצות שיצרו את " מי טו" והחדירו לתודעה כי רצוי וחשוב להתלונן ולא לחכות על כל טרדה מינית, אישית או נשית. נשים מבטאות היום את עצמן בביטחון מלא וללא כל פחד, נושא הנחשב חשוך במדינות האיסלם בהן נשים לא נחשבות והגברים שולטים בהן.מוקירה תודה


כל בוקר אני מחויבת ליקום ומודה על כך שהגעתי לעולם תוך שליחות לעזור לאנשים להתחבר לעצמם ולממש את מהותם כי ברוב המקרים אנשים מוסתים מדרכם ומבזבזים חיים שלמים בכך שלא מכירים את עצמם מספיק טוב.


האושר הגדול שלי היא הזכות שלי ללמד אנשים לתקשר כדי שכל אחד יוכל להתחבר בשמחה לעצמו ולמהות שלו להיות עצמאי ולתקשר בכל זמן ומקום שירצה להתפתח רוחנית, אישית ומקצועית, לממש את המהות ולהרגיש סיפוק מהחיים.


החששות שלי


החששות הגדולים שלי עד היום הוא התקשור מול אנשים המגיעים אלי לייעוץ. מעצם היותי טראנס מדיום ויש ביכולתי לראות את הישות הרוחנית המכוונת והמייעצת לאותו אדם ואני זו שמעבירה לו את המסר.


לעיתים המסר עובר באהבה ובשמחה אך לעיתים לא תמיד נעים לשמוע מסר שהאדם לא ציפה לו, ולי אין מושג כיצד המסר ישפיע עליו ואם בכלל יישם את המסר שהועבר לו כי בדיעבד, רצה לשמוע מסר כפי שהוא דמיין.עצות הזהב שלי


תתחברי לעצמך ותממשי את מהותך. תרגישי אנרגטית, שמחה ומלאת אהבה.


המודעות העצמית וההתפתחות הרוחנית, יעזרו לך להתחבר לעצמך כדי שתצליחי לנקות ולהבריק את נשמתך ליופי הזוהר שבך ולאהבה שבתוכך.


מטרה חדשה

היום אני מחפשת משקיע שיוכל לממש את מטרתי החדשה להפיק סדרת טלוויזיה חובקת עולם בנושא השפעת גלגול הנשמה על חיי היום יום.


 

האמנית עדנה טופר היא אמנית רב תחומית, המחברת בין תחומים שונים בעולמות האמנות - ציור, פיסול, רישום, ספרות ושירה.

טופר היא אמן של מודעות עצמית, התפתחות רוחנית ושמאנית, ובעבודותיה היא מתרגמת את העולם הרוחני לחומר כמתנה לאנושות המועברת מהעולמות העליונים, בתחומי הקבלה, המדיטציה והריפוי השמאני.

בוגר טופר של מכון אבני והמכללה למורים לאמנות וציור. הייתה לה גלריה לאמנות משלה.

חברה באיגוד האמנים הפלסטיים.

טופר הציג בתערוכות יחיד ותערוכות קבוצתיות רבות במקומות רבים ברחבי העולם. ציוריה נרכשו במדינות רבות בעולם כגון: ישראל, גרמניה, קנדה, ספרד, פינלנד, ארה"ב וזכו בפרסים רבים בתחרויות בינלאומיות באיטליה, יפן, ישראל, סין, שבדיה.


הסדרה היוקרתית שלה "ציורים למדיטציה חזותית" חתומה כ"אום שאקטי "(שמה בסנסקריט) בניגוד לציורים האחרים.


פרסים בינלאומיים


2002 – ציון לשבח תערוכת אמנות בינלאומית, טוקיו, יפן

2002 – פרס ראשון האמנית המוכשרת – תערוכה בינלאומית לאמנות נשים, שוודיה

2002 – פרס הצטיינות, תערוכה בינלאומית שישית למיניאטורות, שוודיה

2001 - פרס הצטיינות, תערוכת נשים בינלאומית שביעית, שוודיה

2000 - מדלית ארד, מקום שלישי, תערוכת ציורים בינלאומית, סין

1999 - ציון לשבח, תערוכה בינלאומית למסכות 2, ונציה, איטליה

1999 - פרס מצוינות, מקום שלישי, תערוכה בינלאומית למינאטורות, ונציה, איטליה

1998 - ציון לשבח, תערוכה בינלאומית ראשונה "מסכה", ונציה, איטליה

1994 - ציון לשבח, תערוכה בינלאומית ראשונה לאמנות נשים, שטוקהולם, שוודיה

1986- פרס ראשון, בתחרות הלאומית ליצירה בסיבים אמנותיים, ישראל

1986- פרס שני, בתחרות הלאומית ליצירה בסיבים אמנותיים, ישראלפרסומים

2014 האם אתה מוכן לצאת מלול התרנגולות- מאת עדנה טופר 2016 – שפע אהבה וחוכמה – הדרך לחיים מלאים מאת עדנה טופר

2009 –"לא לאלימות" – ציור ושיר.

2007 – ספר - הכמיהה לשלום

2005 - ספר: "אמני פתח תקווה", עיריית פתח תקווה

2004 - סטודיו, גליון מס' 155, סטודיו

1999 - ספר: "אקוורל, פסטל, רישום", אגודת האמנים והציירים בישראל

1996 - ספר: "שמן ואקריליק", אגודת האמנים והציירים בישראל

1993 - ספר: "שירים", בקולות - במה לשירה, 5 , עקד, תל-אביב

1992 - ספר: "שירים ורישומים" מאת עדנה טופר, עקד, תל-אביב

1990 - ספר: "ארט 2000 - אמני ישראל, ציור ופיסול", הוצאת חייט

1989 - "היצירתיות כאמצעי להתמודדות עם השכול", מוזות, גליון 5/6 , תל-אביבכנסים


2010 – הכנס הישראלי השני לחקר רוחניות עכשווית. אוניברסיטת חיפה 1998- "בין איש לאשה", מכון ואן ליר, ירושלים

1998- "כבוד האדם", מכון ואן ליר, ירושלים

1994- הסמינר הבינלאומי הרביעי לאמנות יהודית, ירושלים

1985- הכנס הבינלאומי הראשון לשכול, ירושליםתערוכות יחיד

2019 - "אנרגיית הזהב" בגלריה "כוליות" הרצליה 2018 - "שמחת חיים" - תערוכת פסלים בגלריה "כוליות" הרצליה 2016 - חלון אל עצמי – התערוכה בתוך הספר "שפע, אהבה וחוכמה - הדרך לחיים מלאים"

2014 – סודות החוקים הקוסמים – גלריה עמליה ארבל ת"א 2011 - מחווה לביאנלה 3 – גלריה כוליות, הרצליה

2007 - " השמאן המרפא " מוזיאון חניתה

2005 - "צליל וצבע" מוזיאון החאן, אשקלון

2005 - "רוקמת החלומות" מוזאון לילדים חולון

2002 - "מדיטציה ויזואלית" בית אסיה, תל-אביב

1998 - "אשה מוכה" מכון ואן ליר, ירושלים

1996 - "ציורים למדיטציה" גלריה ד.ש.דנון, תל-אביב

1993 - "ציור ורישום עבודות נבחרות", היכל התרבות, עפולה

1992 - "רישומים" גלריה צוותא, תל-אביב

1990 - "עשרת הדברות –אחת עשר תהיות" גלרית הקיבוץ, תל-אביב

1989 - "עשרת הדברות" המוזיאון העירוני, באד הרספלד, גרמניה

1988 - "ציורים" גלריה 2000, תל-אביב

1984 - "ציורים" מוזיאון רמת גן

1984 - "רישומים" גלריה מאפו, תל-אביב

1982 - "חלונות" גלריית הסימטה, יפו תל-אביבתערוכות קבוצתיות ישראל


2011 – "בריאת העולם" – היכל התרבות, אשקלון

2010 - "אות חיים" במרכז הבינלאומי לקבלה, צפת

2009 - "לא לאלימות " הגלריה העירונית, בגבעתיים

2009 – "אהבה" מוזיאון לילדים, חולון

2007 – "הכמיהה לשלום" מפוזר ברחבי הגליל

2007 -"חוויות" מוזיאון לילדים חולון

2005 - "רק רגע" תערוכת אמני IAC ישראל-ברצלונה, גלריה "אלטרנטיב", יפו

2005 - תערוכת אמני פתח תקווה, היכל התרבות, פתח תקווה

2002 - תערוכת חרות, מוזיאון חניתה, חניתה

2001 - תערוכה קבוצתית, יד לבנים, טבריה

2001 - תערוכה נגד אלימות כנגד נשים, גלריה קסטרא, חיפה

2001 - תערוכת אקטואליה, מוזיאון חניתה, חניתה

2001 - "נגד אלימות נשים" גלרייה עירונית בית עלי, אשקלון

2001 - "נגד אלימות נשים" מוזאון בר-דוד, קבוץ ברעם

2000 - "ביאה בבין"- קשר משפחתי- בית האומנים, חיפה

2000 - תערוכת אמנים גלויות "שלום" גלריה לשלום, גבעת חביבה

1999 - "עיצוב" גני התערוכה, תל-אביב

1999 - "יין סביב לים" ביקב, ראשון לציון

1999 - "ברצלונה חדרה" גלריה לאמנות, חדרה

1998 - "רצונו של האדם כבודו" בנייני האומה, ירושלים

1998 - תערוכת מיניאטורות "הנגב" הספריה העירונית, באר שבע

1998 - "שמש ים" קניון רמת אביב, תל-אביב

1998 - תערוכת מיניאטורות "צבעוניות" בית אלון, גבעתיים

1998 - תערוכה בינלאומית למיניאטורות "תנ"ך" היברו יוניון קולג', ירושלים

1998 - תערוכה בינלאומית לאמנות מיניאטורות, מוזיאון התנ"ך, תל-אביב

1997 - תערוכת מיניאטורות, בית אבא חושי, חיפה

1996 - "מורים אמנים" בניני האומה, ירושלים

1994 - "התנ"ך בציור ופיסול" מוזיאון התנ"ך, תל-אביב

1994 - "ציורים מהתנ"ך" גלריה עירונית בית עלי, אשקלון

1992 - "פרחים" גלריה עקד, תל-אביב

1992 - "רישומיי נוף" גלריה עקד, תל-אביב

1992 - "חורף" גלריה עירונית בית עלי, אשקלון

1991 - "אמני פתח תקוה" מוזיאון יד לבנים, פתח תקוה

1991 - אגודת הציירים, ביתן אלחריזי, תל-אביב

1990 - "נופים" גלריה עקד, תל-אביב

1989 - "תערוכה קבוצתית א" גלריה הקיבוץ, תל-אביב

1989 - "אמנים השרון" בית התרבות, כפר סבא

1988 - "אמני פתח תקוה" מוזיאון יד לבנים, פתח תקוה

1983 - "אמני פתח תקוה" בית תרבות שפירא, פתח תקוה

1981 - "אמנים בתל-אביב", בית העיריה, תל-אביב

1981 - "אמנים יוצרים" גלריה שלנו, פתח תקווהתערוכות קבוצתיות בינלאומיות

2014 –"כל מה שקיים הוא רק החלום" קנדה רוס קריק תערוכה, קנדה

2006 – "ביאנלה בינלאומית של האמנות המקודשת". ותיקן - רומא, איטליה

2006 – "ביאנלה בינלאומית של האמנות המקודשת". סיינה, איטליה

2005- תערוכה בינלאומית 14 למיניאטורות, קרולניה, ארה"ב

2003 – תערוכה בינלאומית למיניאטורות, צרפת

2002 – תערוכה בינלאומית לאומנות נשים, שוודיה

2002 - תערוכת אמנות בינלאומית, טוקיו, יפן

2002 - תערוכה בינלאומית שישית למיניאטורות, שוודיה

2001 - תערוכת נשים בינלאומית שביעית, שוודיה

2001 - תערוכה בינלאומית חמישית לאמנות גרפית, שטוקהולם, שוודיה

2001 - תערוכה בינלאומית למיניאטורות, שטוקהולם, שוודיה

2001 - "kurashiki 2001", יפן

2000 - תערוכה בינלאומית, יפן

2000 - תערוכת ציורים בינלאומית, סין

2000 - פלורה 2000, במסגרת שבוע הזהב ביפן, היגאשי אורה, יפן

1999 - תערוכה בינלאומית למיניאטורות, גלרית פלצו קורר, ונציה, איטליה

1999 - תערוכה בינלאומית שנייה למסכות, גלרית פורר פוקט, ונציה, איטליה

1998 - תערוכת מיניאטורות - אמנות ישראלית, גלרית לינקה, אמסטרדם, הולנד

1998 - תערוכת אמני פתח תקוה, קובלנץ, גרמניה

1998 - תערוכה בינלאומית ראשונה למסכות, גלרית פורר פוקט, ונציה, איטליה

1997 - תערוכה בינלאומית שניה לאמנות נשים, שטוקהולם, שוודיה

1994 - תערוכה בינלאומית ראשונה לאמנות נשים, שטוקהולם, שוודיה

1995 - תערוכה בינלאומית שניה לאמנות גראפית, שטוקהולם, שוודיה

1994 - תערוכה בינלאומית ראשונה לאמנות גרפית, שטוקהולם, שוודיה

1994 - תערוכה בינלאומית ראשונה למיניאטורות, שטוקהולם, שוודיה

1994 - "שירה ויזואלית" (VISUAL POETRY), גלריה אגורה, ניו יורק, ארה"ב

1993 - תערוכה בינלאומית ראשונה למיניאטורות, שטוקהולם, שוודיהאספנים חשובים

ראש הפקולטה לאמנות באוניברסיטת ברלין גרמניה– ציור מופשט

שרי אריסון – 4 ציורים רוחניים

שרי אריסון – 2 ציורים "מדיטציה ויזואלית" ראש עירית באדהרצפלד גרמניה – 3 ציורים טריפטתיכון.


Commenti


bottom of page