top of page
  • תמונת הסופר/תאורית לבה

קו נבון מדרגות // מדרגות מעוצבות ופתרונות מותאמים אישית לחללי מדרגות


מדרגות מעוצבות ספירלה צילום: אורי אקרמן

המדרגות הן פריט מרכזי ואלמנט ייצוגי בעל נוכחות דומיננטית בבית.

המדרגות מחברות בין שתי קומות או יותר וגורמות להפרדה בין חללי הבית ובו זמנית שומרת על אחידות וחזרתיות בעיצוב הפנימי של הבית.

כשנכנסים לבית וניצבות ממול מדרגות מרשימות מעבר לכך שהן מוסיפות אור, קלילות וצבע לחלל גם בחירת חומרי המדרגות מוסיפה ערך מוסף נוסף לסגנון עיצוב שבחרתם. מבנה שלד המדרגות, סוג המדרך של המדרגה והמעקה יכולה להשפיע על המשכיות של סגנון העיצוב שבחרתם עד לקומה הבאה בלי בעיה ולקשר בקלות בין העיצוב של שתי הקומות.

לדוגמא: מדרך העץ שעל המדרגות יכול להתאים לפרקט של הקומה הבאה, שלד המדרגות נסתר בקירות אך המדרגת מתכת שבחרתם צבועה בצבע שיכול להתאים לאלומיניום של החלונות עוד .. והמעקה - ימשיך סביב פתח המדרגות ובסוף יהיה רצף עיצובי שיתן תזכורת לעיצוב המרהיב שהיה בקומת הכניסה.

ולכן, דיוק בחירת החומרים חשובה מאוד ובזכות ריבוי האפשרויות תוכלו לעוף עם העיצוב כרצונכם ולהטביע את חותמכם בעיצוב הבית.

כיום הגישה היא בניית חללים פתוחים, מאווררים, מינימליסטים ופרקטיים לבעלי הבית, לכן סגנון הבניה של מדרגות הבטון, הישן והכבד ננטש לטובת סגנון המדרגות הקלות שמשדרגות את הבית ומותירות אחריהן חותם.

חברת קו נבון מדרגות מתמחה בתכנון ובניית מדרגות בהתאמה אישית ובהתיחסות לפרטים קטנים ומסובכים, עובדת עם חומרים מובחרים של מתכת, עץ, זכוכית, נירוסטה ועוד.. כל לקוח מקבל ליווי מקצועי, מענה טכנוני ועיצובי, התאמה תקציבית וטיפול אישי ומסור.המדרגות בבית הן ציר המחבר בין הציבורי והפרטי, הן שביל הקשר ממפלס למפלס, הן תחילת היום וסופו של היום. הן לא סתם אמצעי, אלא מלאי אמירה והשפעה וכך אנחנו מתיחסים אליהן.

עיצוב פנים: רחלי יעיש , צילום: עודד סמדר

מדרגות מרחפות דקות עיצוב: FT Design, צילום: אייל תגר

תהליך שיפוץ או בניה של בית הוא תהליך מורכב וכולל אלמנטים רבים ושונים שבסופו של דבר יוצרים עיצוב שמשלים אחד את השני ומראה סופי אחיד ונקי לעיין.

כל אדם אשר בונה את ביתו מגיע עם חזון מסויים ועם מטרה לבנות את ביתו בהתאמה מושלמת לחלומותיו.

בעזרת חשיפה לסגנונות עיצוב , בצורה עצמאית או על ידי ליווי אנשי מקצוע נכונים ניתן להגשים את שאיפותיו.

לבית בסגנונות שונים (עיצוב מודרני ,קלאסי ,כפרי ועוד) או עם אתגרים פונקציונלי (כדוגמא: אחסון או חללים קטנים מאוד..) , נדרש תכנון מקדים בבניית תקציבים ובבחירת החומרים .


במפעל קו נבון מדרגות בוחרים עם הלקוח חומרים כמו: שלד מדרגות , מדרך ומעקה

ויחד מרכיבים את העיצוב והתכנון בהתאם לתקציב שיתאים במדוייק לדרישותיו.מדרגות עץ מרחפות ומעקה זכוכית בחיתוך CNC עיצוב ותכנון הפרויקט: קינן אדריכלים , צילום:אורי אקרמן .מה מאפיין את מוצרי קו נבון?

את היצירות של קו נבון אפשר לזהות ברמת הגימור הגבוהה ,הדיוק והיצירתיות תוך הצמדות לחוקת הבניה הישראלית. כל סגנונות המדרגות – מדרגות קלאסיות, מודרניות, ספירליות, מדרגות חוץ, מדרגות לפתחים קטנים ומיוחדים כיד הדמיון - מתוכננים בקו נבון על ידי אדריכלי ומעצבי הבית.באופן שיטתי קו נבון מתכננים ומיצרים מודלים חדשים בעלי עיצוב חדשני, לא שיגרתי וייחודי אשר עוברים בדיקות בטיחות ועומסים ,תכנון הנדסי, בקרת איכות, צבע וגמר .

אולם התצוגה של קו נבון מהווה מוזאון למדרגות ומציג את השינוי שחל עם השנים באופי המדרגות ושימושם. הדבר מאפשר ללקוח להיחשף לסגנונות עיצוב רבים ומגוונים ועל ידי כך לבחור את הדגם שיתאים לביתו.

סטודיו Weitsman Sellouk צילום: שי אפשטיין

כל המערכות נבנות במפעל

קו נבון ,תוצרת כחול לבן ומותקנות ע"י ציוותי ההתקנה המובחרים של החברה בעלי וותק וידע מקצועי בענף המדרגות.


קו נבון מדרגות, בניהולו של אילן נבון – מייסד החברה, השפיעו ללא ספק על עיצוב המדרגות בארץ וזאת בגלל החתירה של אילן נבון וצוותי העבודה למצוינות, מקצועיות, אהבת המקצוע והמוצר הסופי.

כישוריהם המיוחדים של אילן ועובדיו בשילוב מיטב האדריכלים והמעצבים בארץ תרם לפיתוח של למעלה מ- 45 דגמים שונים של מדרגות והיד עוד נטויה.אתם מוזמנים לאולם התצוגה של קו נבון בחולון להיחשף לדגמי מדרגות חדשים שטרם הכרתם ולבחור לכם את גרם המדרגות שירכיב את האישיות של הבית שלכם.
 Kommentare


bottom of page