top of page
  • תמונת הסופר/תאייל הראל

ספר ההשראה של ישראל: חסכון בכסף חסכון במים - ווטר-לו משאבות בע״מ

חברת "ווטר-לו משאבות בע"מ" אשר הוקמה ב-2005, מספקת מוצר מהפכני המוביל לחיסכון אדיר במים – אסלות ואקום. בעלים ומנכ"ל החברה, יוסי ארואטי, מסביר כי "החזון של החברה הוא לדאוג לדורות הבאים, על ידי מניעת בזבוז מים ושמירה על מקורות המים הטבעיים שלנו."

תחילת הדרך | ניצוצות של השראה

כמו כל הרעיונות הטובים הבסיס להקמת ווטרלו התחיל ב- צורך. תחילת דרכי בעולם העסקים החלה בהשכרת קרונות עם שירותים ניידים לאירועים רבי משתתפים, שם התעורר הצורך לספק פתרונות חסכוניים במים.

במהלך חיפוש אחר מוצר מתאים, הגענו לפתרון המתקדם של אסלות ואקום, המיוצרות על ידי חברת JETS הנורבגית. לאחר מספר השתלמויות והדרכות מקיפות בנורבגיה, החלנו לשווק בארץ את המערכות המתקדמות של היצרן הנורבגי.

מהי השראה עבורך?

השראה עבורי היא התוצאה של מטרה שאני מציב לעצמי, התוצאה הטובה והנכונה של המטרה אליה אני מכוון. השראה היא השאיפה שלי להגיע לתוצאה מדויקת עבור המטרה שהצבתי לעצמי והצלחתי להשיג אותה.


מה מוציא אותך מהמיטה בבוקר? על תשוקה ומוטיבציה

ישנם כמה דברים הגורמים לי לקום מהמיטה, הראשון הוא הילדים שלי שגורמים לי לאושר ומוטיבציה והשני הם הלקוחות שלי, שנותנים לי פידבקים חיוביים, ממליצים עליי ומציינים בפניי עד כמה העבודה שלי איכותית ומועילה להם.


המוטיבציה היא לקוחות החוזרים אליי פעם אחר פעם וקונים עוד, זהו הפידבק שבזכותו אתה נכון לדעת שמה שאתה עושה הוא טוב. כמובן המטרה שאני רוצה להגשים היא להגיע לכמה שיותר אנשים וכל פגישת עבודה מובילה אותי קדימה למטרה הסופית.


מה מעורר בך השראה?

מצב המים בארץ גרוע וצפוי להתדרדר עוד יותר. החקלאות שלנו משוועת למים וההקצבות שניתנות לה אינן מספיקות. צריך להבין שבזבוז המים הגדול ביותר נובע מהדחת אסלות גרביטציה: בבנייני משרדים מדובר על 80% מצריכת המים ובבתים מדובר על 25% מהצריכה. ההשראה שלי נובעת מהרצון לדאוג לדורות הבאים ומהתחושה שחייבים לעשות משהו בנידון.

אני רואה במערכת המתקדמת הזו את הפתרון למצב. החזון שלי הוא לשמור על מקורות המים הטבעיים שלנו לצרכים הכרחיים ולמנוע את הבזבוז הכל כך מיותר שנוצר כתוצאה משימוש באסלות גרביטציה.

שינוי | הרגע הזה בו יש פוקוס, חידדת מטרות והבנת מה חשוב.

ההבנה שהמערכת שלנו נותנת פתרון הוליסטי, הן חסכוני והן יעיל גרמו לי למקד את כל זמני ומרצי בהובלת ״ווטרלו״. הרעיון המהפכני של אסלות ואקום מהווה תחליף למערכות הדחה הפועלות באמצעות גרביטציה, בהן כוח המים דוחף את הפסולות במורד הצינורות אל הביוב. במערכות אלו נוצר בזבוז אדיר, מכיוון שנדרשים מים רבים בכדי לבצע כל פעולה".


היתרונות של אסלות ואקום:

חיסכון במים - השינוע במערכת מתבצע על ידי אוויר ולא על ידי מים. כתוצאה מכך, נוצר חיסכון אדיר בשימוש במים - חצי ליטר מים בלבד, לעומת 6 ליטר מים המתבזבזים באסלת גרביטציה. כמו כן, באסלת ואקום לא נוצרת התאיידות של מים בצינורות.

רמת היגיינה גבוהה - מערכת הצינורות האטומה מונעת כניסת מזיקים ומפחיתה את התפתחות הבקטריות. בנוסף, אין התייבשות של לכלוך בצינורות או ריחות לא נעימים בחדר האמבטיה.

חיסכון בהוצאות - החיסכון במים מפחית בצורה דרסטית את חשבונות המים של משרדים, חברות, מפעלים וארגונים.מה החזון שלך לעתיד לבוא?

התקנו את המערכת במקומות רבים ובין לקוחותינו ניתן למנות את: הדסה עין כרם, בתי קפה שונים לצד כביש 6, המועצה לישראל יפה ועוד..

יחד עם זאת, מכיוון שבארץ לא מכירים מספיק את המוצר, אנחנו פועלים במלוא המרץ על מנת להפיץ אותו ללקוחות רבים נוספים. השאיפה שלנו היא להחדיר את המערכת כמוצר בסיסי, שיותקן בקניונים, בתי קולנוע, תאטראות, מרכזים מסחריים ובכל מקום אליו מגיעים אנשים רבים.

ההצלחה שלנו היא ההצלחה של כולם, משום שהיא תוביל לחיסכון משמעותי במים עבור לקוחותינו, עבור המדינה ועבור הדורות הבאים.


צידה לדרך | איזה עצה היית נותן לאלו שבתחילת דרכם?

הייתי אומר שאם אתה מאמין במה שאתה עושה, אל תיתן לאף אחד להוריד אותך למטה. תהיה חדור מטרה ותגיע לאן ששאפת אליו מההתחלה.

מה המוטו שלך?

מה שאתה יכול לעשות היום אל תדחה למחר.


נייד: 050-5688150 | השחף, 82 , תל מונד | www.water-loo.co.il


Comentarios


bottom of page