top of page
  • תמונת הסופר/תאבי יופה

לקום בבוקר עם חיוך!

הדר מנג'ם שוורץ היא המייסדת והבעלים של משרד עו"ד "הדר מנגם שוורץ עו"ד ונוטריון" שעוסק בנדל"ן על כל סוגיו לרבות עסקאות מכר, הסכמי אופציה, הסדרת זכויות, התחדשות עירונית, פינוי-בינוי ותמ"א 38, צוואות, ירושות, הסכמי ממון, הקמת ופירוק חברות, ייפוי כוח מתמשך ושירותי נוטריון.


צילום לילך תוינה
הדר המנג׳ם שוורץ

כבר למעלה מ-13 שנים המוטו שלה בחיים הוא -

"לקום בבוקר עם חיוך! אם אתה קם בבוקר וכולם בריאים סביבך תחייך, וקח את החיים בפרופורציות".
גישתה זו, המשרה אווירה טובה אל מול האנשים שהיא פוגשת ביום יום, החלה בעקבות אסון משפחתי כפול שעבר על הדר ומשפחתה לפני 13 שנים ושינתה מקצה לקצה את הגישה שלה לחיים. מאז אותה שנה קשה, במהלכה איבדה בפתאומיות את דודתה שהייתה יקרה לה מאוד ואת סבא, היא דואגת לקום בכל בוקר ולחייך כל עוד כולם סביבה בריאים ושלמים. "המוות הכפול והפתאומי של שניהם שהיו קרובים אליי מאוד.הדר מספרת כי "המקצועיות, היסודיות, הירידה לפרטים אבל בעיקר הזמינות והשירות הנעים והטוב ביותר ללקוחות. הם הדברים שמייחדים את המשרד שלה, ללקוחותינו נעים לפנות אלינו ולהיכנס אלינו למשרד בכל עת".איך הנעימות הזו באה עוד לידי ביטוי?

"החל מהעיצוב החמים והנעים של משרדינו, ממשיך בחיוך שהלקוחות מקבלים עם הכניסה למשרד, בקבלת הפנים. וכמובן שגם, בזמינות שלנו לאורך היום במיילים ובטלפונים. אלה לא דברים מובנים מאליהם וצריכים להיות כסטנדרט בסיסי בעיניי".מה מייחד את המשרד שלך?

"הרגשת הבטחון והידיעה שיש מישהו שאתה סומך עליו העומד מאחוריך".

השירות המוענק ללקוחות המשרד הינו ליווי משפטי יעיל, אישי ודיסקרטי, בדרך נאמנה, מקצועית ואיכותית, ללא פשרות, בשקיפות מלאה ביחס לאופן הטיפול, תוך מתן שירות אדיב, זמין עם יחס אישי, על מנת שכל לקוח ולקוח ייהנה מהתוצאה המשפטית הטובה ביותר עבורו.


"המוטיבציה וההשראה שלי מגיעות מהלקוחות החוזרים, כמו כן גם מהלקוחות שמגיעים מפה לאוזן", מסבירה הדר, "הלקוחות שלי פונים אליי בכל עניין, גם אם לא קשור לתחומי העיסוק שלי ישירות, ותמיד אפנה אותם למקום הרלוונטי עבורם ואתן להם סיוע".


מה את הכי אוהבת במקצוע?

"אני אוהבת שהדברים מתחדשים כל הזמן והעבודה מול האנשים משתנה. כל לקוח הוא אדם בפני עצמו, מגיע עם סיפור ורקע שונה ולכל אחד צריכה להיות התאמה מרבית לפעולה המשפטית עליה פנו. אם זה באמצעות הסכמים או צוואות שאני עורכת ושמה דגש לירידה לפרטים על מנת שתהיה מינימום חשיפה להפרות או להתנגדויות בעתיד ואם זה בהגעה להסכמות משותפות שהגיוניות לשני הצדדים.


"יש לי סבלנות רבה, תמיד אני מעדיפה את הדרך הטובה ביותר ללקוחותיי, גם אם זה לוקח יותר זמן".

בכל חילוקי דעות בענייני ירושה שמגיעים לטיפולי, חשוב לי להבהיר ללקוחות שלי את עניין הפרופורציות – ושלעתים יש לומר תודה רק על זה שיש ירושה לחלק, כי זה לא מובן מאליו. וכמה יותר סביר שינסו להגיע להסכמות ושירוויחו את מה שהם צריכים להרוויח, ולא שישלמו את זה לעו"ד ולאנשי מקצוע שונים שיצטרכו לתת חוות דעת אם הסכסוך יגיע לבית המשפט. אני תמיד אעדיף להציע את כלל הפתרונות או האפשרויות העומדות ללקוח שלי אך אם זאת אתן ייעוץ והכוונה לפתרון המתאים ביותר עבורוComments


bottom of page