top of page
  • תמונת הסופר/תאורית לבה

ספר ההשראה /// ד״ר הילה איסקוב

ד״ר הילה איסקוב - מומחית בינלאומית לטיפולי אסתטיקה רפואיים וטיפולי אנטי-אייג'ינג.

ד״ר הילה איסקוב

תחילת הדרך ניצוצות של השראה

עוד בצעירותה בקזחסטן, מקום הולדתה, חלמה דר הילה איסקוב לעסוק ברפואת ילדים תוך אהבתה לטפל, לעזור ולרפא. עם תחילת לימודיה, הרגישה כי הכיוון פחות התאים לה. " הרגשתי כי אני כואבת את כאב הילדים המטופלים ורחמיי עליהם מנעו ממני מלהמשיך בדרכי זו", מספרת דר איסקוב. כאדם מאמין גם בתת מודע, הרגשתי כי נכון עבורי ללמוד בפקולטה לרפואת שיניים עם האפשרות לעסוק בכירורגיית הראש והצוואר, תחום שהעמקתי בו במהלך לימודיי ומסייע לי רבות בעבודתי היום..

עם הזמן, כשעליתי לארץ, למדתי אורתודנטיה אסטטית עד לאותו זמן בו נוצר ניצוץ ההזדמנות של תחום הרפואה האסתטית ובטרם הגיע להמונים ולמסחר.

הרגשתי כי זה התחום שלי, ששילבה את רצוני הפנימי, השליחות האישית והאמונה כי לכל אישה או גבר

מגיע להראות טוב עם עור חלק וזוהר, וכי הכל אפשרי כשהמדע פוגש רפואה ואמנות.

כשהגעתי לפריז, התמחיתי אצל רופאת עור מבין הטובות ביותר. למדתי מקרוב את תחום הרפואה האסטטית וצברתי ניסיון תוך מחקר ועבודה מעשית במרפאות אסתטיקה המובילות בארץ, וכשהרגשתי כי אוכל לתת מהידע והניסיון שצברתי ללקוחות, סללתי את דרכי הייחודית כעצמאית. עד היום, מזה 16 שנה, שאני עוסקת בתחום שאותו אני אוהבת, לומדת ללא הרף ומעודכנת בחידושים ובמחקרים, בהשתלמויות ובתערוכות בארץ ובחו"ל.


"ההשראה היומית שלי היא שליחות מול לקוחותיי לעזור להם לאהוב את עצמם, ולהעלות עבורם את הביטחון העצמי והמורל, בעזרת טיפולי אסתטיקה משפרים מראה, כשכל מטופל/ת הינו עולם ומלואו עבורי ומעבר לטיפולים נרקם ביננו קשר אישי לאורך זמן."


מהי השראה עבורך?

עוד בצעירותי, תמיד הייתה בי התחושה והאמונה כי ניתן לשפר כל מרקם וסוג עור לזוהר וחלק יותר. ההשראה היומית שלי היא שליחות מול לקוחותיי לעזור להם לאהוב את עצמם, ולהעלות עבורם את הביטחון העצמי והמורל, בעזרת טיפולי אסתטיקה משפרים מראה, כשכל מטופל/ת הינו עולם ומלואו עבורי ומעבר לטיפולים נרקם ביננו קשר אישי לאורך זמן.

על תשוקה ומוטיבציה יומית

ללכת עם האני מאמין שלי מול לקוחותיי גם כשלעיתים אין ביננו תמימי דעים לגבי טיפול זה או אחר. לפני כל טיפול אני מייעצת בבחירת סוג הטיפול תוך הסבר רפואי מעמיק דרך אבחון סוג העור, מבנה הפנים, תווי הפנים והאישיות הכללית של כל מטופל לבחירת טיפול אישי הנעשה באופן טבעי ובלתי מורגש לעין, תוך שאני נעזרת בכילים אותם קיבלתי בלימודי בתחום כירורגיית ראש וצוואר ואורתודנטיה.


מה מעורר בך השראה?

השימוש בשיטת הFace Up שפיתחתי במהלך עבודתי, משך 15שנה, הינה שיטה מיוחדת לפיסול הפנים ע"י הזרקות מקו השיער לאזור המצח היות ונפילת עור הפנים מתחילה מלמעלה כלפי מטה, פיסול ועיצוב קו הלסת והסנטר ללא ניתוח, והרמת הפנים ע"י קנולה, שיטה הנחשבת מדויקת מאוד הדורשת ידע ברפואה ואנטומיה תוך שימת לב מרבית למזעור נזקים, שטפי דם או בצקות העלולים לקרות עקב שימוש בחומרים שאינם תואמים למבנה האנטומי וסוג עור המטופל. אופן עבודתי מתבצע עפ"י תחושות היד ואחיזת המזרק כמו מכחול ציירים כשהכל נעשה תוך שימת דגש על שמירת המראה הטבעי, עור רענן, מלא חיים וזוהר.


שינוי - הרגע בו חידדת מטרות והבנת מה חשוב

מאז ומתמיד רציתי לעזור לאנשים להצעיר את מראה פניהם ללא ניתוחים וכשהגעתי לפריז לראשונה, ללמוד אסתטיקה רפואית הבנתי כי זהו ייעודי בחיים. מאז ומתמיד החוש האסטטי והתשוקה לעור חלק היו אצלי מפותחים מאוד ורצוני לדעת וללמוד את השיטות הייחודיות והמחקרים המדעיים בנושא, הביאו אותי לעסוק בתחום זה משנת 2007 ועד היום.

״אופן עבודתי מתבצע עפ"י תחושות היד ואחיזת המזרק כמו מכחול ציירים כשהכל נעשה תוך שימת דגש על שמירת המראה הטבעי, עור רענן, מלא חיים וזוהר."

על פחד מאי עשייה – איך מתמודדים עם חששות

לכולנו יש חששות במיוחד כשסוללים דרך עצמאית, ונתקלים בלא מעט אתגרים כמקרה שחוויתי כאשר לקוחה פיתחה אלרגיה לחומר מסוים לאחר טיפול,

מה שהטמיע בי טראומה ומחשבה אם להמשיך הלאה בעשייה שלי אך בזכות הידע, נסיוני הרפואי ולקוחות שהגיעו מפה לאוזן, התמלאתי באנרגיה טובה, מוטיבציה, רצון ובטחון להמשיך הלאה עם הפנים קדימה.


צידה לדרך – אילו עצות תתני לאלו שבתחילת דרכם?

להציב מטרה עתידית ומידי יום להתקדם צעד קדימה כדי להתקדם לעברה.

ללמוד מטעויות ולהאמין בעצמך. גם כשקשה, לנטרל פחד מכישלון, ולהתמיד עם העשייה.

להיות מעורים בחידושים ולהשקיע בלימודים ובמגוון קורסים להעשרת הידע.


מהו המוטו שלך?

להאמין בעצמך, באמונה חזקה ובתפילות לבורא עולם, והוא זה שיעזור לנו בביצוע המשימות לעבר המטרה הנכספת.הצעד הבא שלי

החלום הבא שלי, שלצורך הגשמתו אני פועלת בשת"פ מול מדענים, הוא לייצר קרם שיעכב באופן משמעותי את קצב הזדקנות העור ויותאם אישית לכל מטופל/ת ע"י אבחון סוג העור ואורח חייו.
Comments


bottom of page