top of page
  • תמונת הסופר/תאייל הראל

ספר ההשראה של ישראל: צילה כהן - מרכז טיפולים סגולהתחילת הדרך | ניצוצות של השראה

בשנת 1994 כשהייתי בחודש השביעי להריון עם תאומים, נאלצתי לעבור ניתוח קיסרי בעקבות סיבוך. במהלך הניתוח נכנסתי למצב של מוות קליני ובמשך חודשיים נעתי בין חיים למוות. בפרק הזמן הזה, חוויתי הזיות שנבעו ממצבי ובהן ראיתי מולי רופאים סגולים עם הילת ניאון סגולה.

האירוע הטראומטי הוביל אותי לשנות כיוון בחיים וממהנדסת חשמל הפכתי למטפלת אלטרנטיבית. למדתי את התחום הרפואה האלטרנטיבית לעומק -נטורופתיה, קינסיולוגיה, דיקור סיני, תוספי מזון ועוד. בהמשך הקמתי את קליניקת "מרכז טיפולים סגולה", לכבוד אותם רופאים/מלאכים סגולים שהחזירו אותי לחיים.


מהי השראה עבורך?

בכל אחד מאתנו יש אור וחושך וכולנו מבקשים עזרה מהאור. האור וההשראה שלי נובעים מהכוחות של היקום בהם אני נעזרת. כשאני מטפלת באנשים אני עוצמת עיניים ומבקשת עזרה מהמלאכים הסגולים.

למשל, אם מגיע אלי מטופל עם כאבי ברכיים ייתכן והמקור לכאב הוא בכלל בגב או באזור אחר בגוף. אני מבקשת עזרה מהסגולים כדי לדעת היכן מקור הכאב ומרגישה שמישהו מלמעלה, מכוון את היד שלי הישר לאזור הנכון.

המטופלים שלי עוברים בדיקות דם ובהתאם לאבחון התוצאות, אני בונה לכל אחד מהם תכנית אישית. אני מתשאלת אותם בצורה מפורטת לגבי הכאב שהם חשים: מתי הוא התחיל, מה קדם לו, היכן כואב להם. ככל שהמידע שבידי מקיף יותר, השאלות שלי הופכות למדויקות יותר והיקום יכול לספק לי תשובות ברורות. בהתאם לאותן תשובות, אני בונה את תכנית הטיפול המתאימה למטופל.


מה מוציא אותך מהמיטה בבוקר? על תשוקה ומוטיבציה

הלקוחות שלי הם מקור המוטיבציה שלי. לא כל אחד זוכה לקום בבוקר ולומר: "איזה כיף, יש לי עבודה היום". אני אוהבת לעזור לאנשים ולגרום להם להרגיש טוב יותר.

מעבר לעבודה, מכיוון שהתאומים שלי כבר בני 25 יש לי הרבה זמן פנוי לעצמי. אני מטיילת, הולכת לים וזה מטעין אותי באנרגיות. בנוסף, אני כל הזמן מתפתחת בתחום המרתק והמספק בו אני עוסקת.


מה מעורר בך השראה?

ההשראה שלי נובעת מהרצון לעזור לאנשים, לגרום להם אושר ולשפר את איכות חייהם, באמצעות הטיפול האלטרנטיבי.

לדוגמה: הגיעה אלי אישה שסבלה מפרקינסון. טיפלתי בה בעזרת צמחי מרפא ופטריות, שהובילו להפסקת הרעידות וגם הדמנציה הפכה שולית. כיצד הטיפול בקיבה עוזר? לפי הרפואה האלטרנטיבית המעיים, הקיבה והמוח הינם שווים. כשמטפלים בקיבה באמצעות צמחי מרפא, תזונה בריאה ותוספי מזון, הדבר משפיע על המוח. אני גאה לומר

כי יש לנו הצלחה של 90% בקליניקה בטיפול בבעיות אלו וכן בבעיות אחרות.

דוגמה נוספת היא של מטופלת שסבלה מקרישיות יתר, שמנעה ממנה להרות. לאחר טיפול בקליניקה היא נכנסה להריון תוך שבועיים בלבד.


שינוי | הרגע הזה בו יש פוקוס, חידדת מטרות והבנת מה חשוב.

המוות הקליני שעברתי (וההתאוששות שלי ממנו), היה אירוע מכונן בחיי שהוביל לשינוי דרסטי בתחום העיסוק ובתפיסת החיים שלי. לאחר שהבראתי, התחלתי לחקור את ההזיות והמסקנה שלי הייתה שטופלתי באמצעות כוחות מיוחדים. מי הם אותם כוחות? חוצנים? מלאכים? קשה לדעת. מה שברור לי הוא שהרופאים הסגולים שראיתי גרמו לי להבין, שהייעוד שלי הוא לטפל באנשים ולעזור להם להבריא.


על פחד ואי עשייה - או איך מתמודדים כשמלאים חששות?

כמו כולם, גם לי יש חששות ופחד מכישלון. אני הרי לא נביאה אחרת לא הייתי שואלת את היקום דבר. יחד עם זאת, צברתי שנים רבות של ניסיון בתחום הטיפול ואני שמחה לומר שרמת הדיוק שלי גבוהה ביותר. אני תמיד בודקת את עצמי כדי לראות עד כמה אני מדויקת ובמקרים בהם אני מרגישה שרמת הדיוק שלי אינה מספיקה, אני מעלה אנרגיות ומבקשת עזרה מהסגולים.

צידה לדרך | איזה עצה היית נותנת לאלו שבתחילת דרכם?

העצה שלי היא: האמינו בעצמכם. לכולנו יש חששות ואנחנו לא בטוחים בתשובות גם כאשר הן ניתנות לנו. לכן, אנחנו צריכים למצוא את הדרך להאמין במה שאנחנו עושים על מנת לקבל חיזוק ותמיכה.

בודנהיימר 5 - תל אביב - יפו | 052-242-9732 | clinicsgula.com

Comments


bottom of page